14 Temmuz Pazar, 2024

Sütaş’tan iletişim kampanyası: Çiftlikten Sofralara Güvenle, Lezzetle

Share

Sütaş, yoğurtla ilgili soruları 44 yıllık ustalık ve uzmanlığıyla yanıtlıyor.

Kurulduğu günden bu yana doğallıktan ödün vermeden, tazelikten vazgeçmeden sofralarımızı doğal lezzetli süt ve süt ürünleriyle buluşturan Sütaş’ın iletişim kampanyasında yoğurdun doğal, faydalı, kıvamlı ve lezzetli olması için Sütaş gibi ustalıkla ve uzmanlıkla yapılması gerektiğinin altı çizilerek Sütaş Yoğurt’un güvenle tercih edilebileceği anlatılıyor.

  • İçeriğinde ne var? El değmeden hazırlanan Sütaş Yoğurt içerisinde taze süt ve taze maya dışında herhangi bir şey bulunmuyor.
  • Besin değeri nasıl korunuyor? Süt uzun uzun kaynatılırsa proteinleri, vitaminleri kayboluyor. Yoğurdun besin değerini ve sağladığı faydaları koruyabilmek için Sütaş, yoğurt yapacağı sütü, kaynatmadan, saniyeler içerisinde ısıtıp soğutuyor.
  • Kıvamı nereden geliyor? Sütaş, yoğurt yaparken sütün suyunu düşük basınç altında uçurarak sütü yoğunlaştırabildiği için Sütaş Yoğurt daha kıvamlı oluyor.
  • Neden her seferinde canlı ve taze maya kullanılıyor? Yoğurdun iyi olması için mayanın içerisindeki bakterilerin güçlü, kuvvetli ve belirli bir dengede olmasını sağlamak son derece önem taşıyor ve ustalık gerektiriyor. Sütaş Yoğurt’ta her seferinde taze ve canlı maya kullanılıyor.

Kurulduğu günden bu yana sadece sütçülüğe odaklanan Sütaş, ineklerin beslendiği ottan, sofralara ulaşan süt ve süt ürünlerine kadar tüm süreci “Çiftlikten Sofralara” entegre iş modeliyle, özenle ve titizlikle yöneterek ürünlerinin doğal lezzetini güvence altına alıyor. Ustalıkla ve uzmanlıkla üretilen Sütaş’ın doğal lezzetleri, Türkiye’de her 10 haneden 8’inde güvenle tercih ediliyor.

Doğallıktan ödün vermeden, tazelikten vazgeçmeden, 44 yıldır sofralarımızı süt ve süt ürünleriyle buluşturan Sütaş’ın reklam filmlerinde yoğurdun Sütaş gibi ustalıkla ve uzmanlıkla yapılması gerektiği belirtiliyor. Kampanyada; doğal, sağlıklı, ideal kıvam ve lezzete sahip Sütaş Yoğurt’un güvenle tercih edilebileceği vurgulanıyor.

Yönetmen koltuğunda Can Ülkay’ın oturduğu Sütaş Yoğurt filmlerinde; sütün içindeki proteinleri ve vitaminleri kaybetmemesi, faydasının içinde kalmasının önemi vurgulanıyor. Bunun yanı sıra; yoğurt yaparken her seferinde canlı ve taze maya kullanılması gerektiğine değiniliyor.

Geçtiğimiz yıl başlayan kampanyada Sütaş’ın, çiftlikten sofralara yolculuğu sırasında sütün doğallığını, tazeliğini ve lezzetini nasıl koruduğu ve bu sütlerden yapılan Sütaş Yoğurt’un ideal lezzet ve kıvamının nereden geldiği anlatılmıştı. Yine masalsı bir tona sahip olan kampanyanın yeni döneminde Sütaş Yoğurt’a odaklanılıyor. Reklam filmlerinde genç bir anne, kucağında yatan buzağıya “Yoğurdun doğal, faydalı, kıvamlı ve lezzetli olması için Sütaş gibi yapmalı” diyor ve Sütaş Yoğurt’un güvenle tercih edilebileceğini vurguluyor.

Kampanya Künyesi

Reklamın Başlığı: Sütaş Yoğurt Çiftlikten SofralaraTaptaze, Güvenle, Lezzetle

Reklamveren: Sütaş

Reklamveren Temsilcisi: Eylem Karakaş Soyluoğlu, Selin Dora Falay, Kağan Yağcı

Reklam Ajansı: Alametifarika        

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup: Caner Apaydın, Ümit Şentürk, Vehbi Bozdağ, Buğra Birgin

Müşteri İlişkileri: Berfu Ayaksız

Stratejik Planlama: Seren Pala, Berra Katlav

Ajans Prodüktörü: Teğin Polat

Prodüksiyon Şirketi: Dijital Sanatlar

Yönetmen: Can Ülkay

Görüntü Yönetmeni: Jean Paul Seresin

Prodüksiyon: Mustafa Uslu, Evrim Şanal

Post Prodüksiyon: İmaj         

Müzik: Jinglehouse

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler