SMARTIES AWARDS TÜRKİYE ‘23 başvuruları devam ediyor

SMARTIES AWARDS TÜRKİYE 2023’de Pazarlama Etkisi, Etki Medyası, Amaç Odaklı Pazarlama, Gelişen Teknoloji Pazarlaması, E- Ticari Pazarlama, Yaratıcı Ödüller ve Endüstri Ödülleri ana başlıkları altında 30 kategoride altın, gümüş ve bronz ödüllere hak kazananlar 11 Aralık’da Swissotel The Bosphorus’da yapılacak Gala Gecesi’nde ödüllendirilecek.

 

MMA (Mobile Marketing Association) tarafından düzenlenen, modern pazarlama alanında yaratıcılığı, yenilikçiliği ve en önemlisi iş başarılarını ödüllendiren SMARTIES AWARDS’a başvurular başladı.  Ödül programına modern pazarlamanın her alanından, kanal, endüstri bağımsız proje veya kampanyalarıyla ajanslar, markalar ve teknoloji sağlayıcılar katılabiliyor. Başvurular 22 Eylül 2023 tarihine kadar açık olacak.

Sektörün en ilham verici kampanyalarını ve vaka incelemelerini ödüllendirmesi ile bilinen SMARTIES AWARDS 11 yıldır veriliyor.

Eylül 2022 – Eylül 2023 arasında yayınlanan kampanya ve projelerin yarışacağı SMARTIES AWARDS TÜRKİYE 2023’de Pazarlama Etkisi, Etki Medyası, Amaç Odaklı Pazarlama, Gelişen Teknoloji Pazarlaması, E- Ticari Pazarlama, Yaratıcı Ödüller ve Endüstri Ödülleri ana başlıkları altında 30 kategoride altın, gümüş ve bronz ödüllere hak kazananlar 11 Aralık’da Swissotel The Bosphorus’da yapılacak Gala Gecesi’nde ödüllendirilecek.

Pazarlamadaki gelişmelere ve ihtiyaçlara göre yenilenmiş 6 ANA KATEGORİ ve 30 FARKLI ALT KATEGORİ ile SMARTIES AWARDS bu sene de yaratıcılığınızı, uzmanlığınızı, zorlu projelere kendinizden kattıklarınızı göstermeniz ve sizleri tanımak için katılımınızı heyecanla bekliyor .

Eylül 2022- Eylül 2023 tarihleri arasında yayınlanmış kampanya ve projeler ile başvurabileceğiniz  SMARTIES AWARDS TÜRKİYE ‘23’ün GALA ve ÖDÜL gecesi ise 11 Aralık’ta SWISSOTEL THE BOSPHORUS’da!Son Başvuru Tarihi: 13 Ekim 2023