22 Haziran Cumartesi, 2024

LAV Yeni Reklam Kampanyası Yayınlandı

Share

LAV, kısa sürede büyük beğeni toplayan yeni reklam kampanyasıyla herkesi LAV’ın hayat dolu dünyasını keşfe davet ediyor. “LAV ürünleri; içini emekleriyle, lezzet, ilham ve birbirinden şık sunumlarla doldurmak isteyen herkesi hayatı dolu dolu yaşamaya çağırıyor” diyen LAV Stratejik Pazarlama Direktörü Merve Atis, yeni reklam kampanyasını anlatıyor.

Dünyanın en büyük 5. sofra camı üreticisi LAV, tüketicilere “Dolu Dolu LAV, Hayat Dolu LAV” mottosuyla hayata geçirdiği yeni reklam kampanyasıyla sesleniyor. Yayına girdiği andan itibaren sinematografik karelerinin yanı sıra jingle’ı ile de büyük beğeni toplayan LAV’ın yeni reklam kampanyası, ilhamını markanın gençliğinden ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinden alıyor.

Yeni reklam kampanyası ile hayatın her anına keyif katmayı amaçladıklarını söyleyen LAV Stratejik Pazarlama Direktörü Merve Atis, “LAV, yıllardır sadece Türkiye’de değil dünyada milyonlarca sofraya konuk oluyor, hayatımızın en özel anlarına eşlik ediyor. LAV ürünleri  hayatı dolu dolu yaşamak; içini emekleriyle, lezzet, ilham ve birbirinden şık sunumlarla doldurmak isteyen herkes için üretiliyor. Biz de yeni reklam kampanyamızda LAV ürünlerinin hayatımızın her anına eşlik ettiğini, bu yüzden içinin hayat ile dolu olduğunu anlatmaya çalıştık. “Dolu dolu LAV, hayat dolu LAV” diyerek herkesi dolu dolu yaşamaya çağırdık” diyor.

Reklam Filmi

Çekimleri 3 gün süren reklam filminin kreatif süreçleri Blab İstanbul, prodüksiyonu Riders Film imzası taşıyor. LAV dünyası için kurgulanan sinematografik karelerin, özenle tasarlanan kostümlerin ve zengin sanat yönetiminin bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda ise Hami Özkan oturuyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler