14 Temmuz Pazar, 2024

Enuygun’un iletişim çalışmaları için yeni ajansını seçti

Share

Geliştirdiği teknolojilerle öne çıkan, Türkiye’nin lider uçak bileti sitesi Enuygun’un iletişim faaliyetleri, iş ortaklarına hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Kurulduğu günden beri ürettiği teknolojilerle sektöre öncülük eden Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi Enuygun, iletişim ajansını seçti. Markanın tüm iletişim faaliyetleri, iş ortaklarına hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

2008 yılında karşılaştırma sitesi olarak kurulan teknoloji şirketi Enuygun, şu an Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi konumunda. 170’i aşkın çalışanıyla ayda 15 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Enuygun; uçak bileti, otel rezervasyonu, otobüs bileti satışının yanı sıra, kredi, mevduat, GSM ve internet paketi karşılaştırması yapmaya da olanak tanıyor. 2016 yılında global markası “Wingie” ile dünyaya açılan Enuygun, uçak bileti satışını Almanca, İngilizce, Arapça, İspanyolca ve Rusça dil seçenekleriyle farklı pazarlarda da sürdürüyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler