Home Reklam Domino’s Ekmek Arası yeni reklam filmi

Domino’s Ekmek Arası yeni reklam filmi

0
2176

Domino’s, fırınından çıkan sıcacık ve birbirinden nefis Ekmek Arası lezzetlerinin yepyeni çeşitlerini, markanın yüzü Enis Arıkan ile hazırladığı reklam filmiyle tanıttı. Enis Arıkan’ın evinde, ailesiyle birlikte donattıkları “Domino’s Sofrası”nın etrafında çekilen filmde başarılı oyuncuya annesi Selma Teyze’nin yanı sıra ablası, teyzesi, yeğeni ve kuzenleri de eşlik ediyor. Reklam filmiyle “Dilediğin Çeşit Ekmek Arası 9,99 TL” kampanyasının da tanıtımı yapılıyor.

Türkiye’nin en sevilen pizza markası Domino’s, Ekmek Arası lezzetlerinin yepyeni çeşitlerini Enis Arıkan ile çektiği kampanya filmiyle tanıttı. Domino’s’un reklam yüzü başarılı oyuncu Enis Arıkan’a Ekmek Arası reklamlarında, annesi Selma Teyze’nin yanı sıra ablası, teyzesi, yeğen ve kuzenleri de eşlik ediyor. Arıkan ailesinin Domino’s’un enfes çeşitleriyle donattıkları sofranın etrafında toplandıkları filmde, Gel-Al’da sunulan “Dilediğin Çeşit Ekmek Arası 9,99 TL” kampanyasının da duyurusu yapıldı.

Filmin linki:

Künye

Reklamın Başlığı: Domino’s Ekmek Arası

Reklamveren:Domino’s Pizza

Reklamveren Temsilcisi:Pınar Togay, Melis Aydemir, Esra Büyükgünay

Reklam Ajansı:Alametifarika

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey, Kaan Ayçe

Yaratıcı Grup: Anıl Bağcık, Dilan Bayar, Esma Akalın, Aykut Akıncı, Seda Nur Hazır, Bilal Gül,Hasan Çalışkan, Kerem Akyıl

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete

Prodüksiyon: Merve Haklı, Gülin Sarpel

Prodüksiyon Şirketi: Ter film

Yönetmen: Serdar Erener

Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu

Müzik: Nilinişleri

Medya Planlama ve Satınalma Ajansı: People Initiative

PR Ajansı: Contactplus