14 Temmuz Pazar, 2024

Burak Yörük ve Nil Keser PUMA’nın dijital marka elçileri oldu

Share

PUMA, Burak Yörük ve Nil Keser ile yeni bir kampanya yolculuğuna başlıyor. Oyunculuktaki başarılarıyla dikkat çeken genç oyuncular, PUMA’nın dijital kampanyalardaki yüzleri oluyor.

Global spor markası PUMA, genç ve başarılı oyuncular Burak Yörük ve Nil Keser ile yeni bir döneme başlıyor. Z kuşağının sevilen oyuncuları, PUMA’nın dijital kampanyalarının marka temsilcileri oluyor. PUMA’nın çekici tasarımlarının sneaker kültürünün içinde yeniden keşfini kutlayan ve #toysforbigkids mottosuyla hayata geçirilen RS-X kampanyasıyla başlayan iş birlikleri; yeni projelerle de devam edecek.

PUMA ile keyifli bir yolculuğa çıktıklarını ifade eden Yörük, “Yeni jenerasyonun en sevilen markalarından olan, sokak stilinin öncülerinden PUMA ile yeni bir serüvene başlıyoruz. Tarzıma yakın hissettiğim, sevdiğim bir markanın dijital kampanyalarının yüzü olmak beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

PUMA ile gerçekleştirdiği iş birliğinden duyduğu mutluluğu ifade eden Nil Keser ise “PUMA kadınların gücünü tanıyan ve her fırsatta teşvik eden bir marka. PUMA ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İş birliğimiz yüksek enerjili, keyifli projelerle devam edecek” dedi.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler