Home İş Dünyası B2CDirect yeni atamasıyla yönetim ekibini güçlendiriyor

B2CDirect yeni atamasıyla yönetim ekibini güçlendiriyor

0
5556

Sektörün deneyimli isimlerinden Çiğdem Ünal Küçük, Türkiye’nin E-İhracat Uzmanı B2CDirect’te Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna atandı.

Uluslararası lojistik profesyonelleri tarafından A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarıyla e-ihracat çözümleri sunmak için kurulan B2CDirect’te Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna Çiğdem Ünal Küçük atandı.

University of Chicago, Ekonomi bölümünden mezun olan Çiğdem Ünal Küçük, profesyonel kariyerine 2006 yılında Commonfund Asset Management Company’de Finansal Analist olarak başladı. 2009-2011 yılları arasında Coca-Cola İçecek’te İş Geliştirme Uzmanı olarak kariyerini sürdüren Küçük, şirket bünyesinde yer alan markaların digital pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi konusunda bir çok başarılı projeye imza attı.

2012 yılı itibari ile Mey İçki Sanayi ve Ticaret A.Ş’de Kategori Geliştirme Uzmanı pozisyonunda kariyerine devam eden Çiğdem Ünal Küçük, kısa sürede Ürün Müdürü pozisyonuna atandı. Küçük, bu süre içerisinde aralarında ödüllü iletişim kampanyalarının da yer aldığı projeler içerisinde aktif olarak yer aldı.

Çiğdem Ünal Küçük, B2CDirect Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna atanmadan önce Mey İçki Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde “Yurt dışı Pazarlarından Sorumlu Grup Ürün Müdürü” pozisyonunda kariyerini sürdürmekteydi.

B2CDirect yeni atamasıyla yönetim ekibini güçlendiriyor 1552289040 B2CDirect   i  dem   nal K      k

Çiğdem Ünal Küçük – B2C Direct Pazarlama Direktörlüğü