18 Haziran Salı, 2024

Yeni nesil OPET istasyonları reklam filmini ‘yeni nesiller’ çekti

Share

OPET’in ‘Yeni Nesil İstasyonlarını’ anlatan reklam filmi çocukların gözü ile izleyici ile buluşuyor. Filmde, rol gereği çocuklardan oluşan bir set ekibi kendi hayallerindeki OPET reklamlarını çekiyor, istasyonların öne çıkan özelliklerini keşfediyor.

Akaryakıt dağıtım sektöründe ürün ve hizmet standartlarını değiştiren OPET, ‘Ultramarket’ perakende zinciri konsepti ile zamanla yarışan günümüz tüketicisine, ihtiyaçlarını tek çatı altında, uygun fiyata ve taze/temiz/kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyor. OPET, akaryakıt istasyonlarını günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanları haline getiren bu dönüşümü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında yayına giren reklam filmiyle tüketicisine aktarıyor.

Ultraforce, Ultramarket ve yeni nesil istasyon anlayışını anlatan üç reklam filminde, tamamı çocuklardan oluşan bir set ekibi kendi hayallerindeki OPET reklamlarını çekiyor, istasyonların öne çıkan özelliklerini keşfediyor. Yeni konsept Ultramarket’lerinde gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar 10 kategoride 1000’den fazla ürüne yer veren OPET Ultramarket dünyası çocukların gözü ile tüketiciyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Barış Kaya’nın oturduğu filmler, Opet’in “Daha Fazlası” konseptinin de ilk iletişim kampanyası olma özelliği taşıyor.

Künye:

Reklam Ajansı: VMLY&R İstanbul

Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın Erdoğan

Kreatif Direktör: Mehmet Güney

Kreatif Grup Direktörü: Mustafa Özmal, Uğur Sönmez

Yaratıcı Ekip: Ümit Aydın, Cem Bilgi, Cem Altun, Ozan Yücekuş, Aleyna Korkmaz

Genel Müdür Yardımcısı: Arda Görgün

Müşteri ilişkileri: Merve Çiçek Tuyun, Enver Gülpınar

Ajans Prodüktörü: Baran Saraç

Yapım Şirketi: Astronot

Yönetmen: Barış Kaya

Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler