14 Temmuz Pazar, 2024

Yeni Head&Shoulders ile kalıpları kırın!

Share

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, Derma Pure formülü içeren şampuanları ve koleksiyona eklenen yepyeni saç kremleri ile yaz mevsimine hazırlık yaptığımız şu günlerde kadınların özgüvenlerini yansıtan kepeksiz ve yumuşak saçlarla, kalıpları kırmaya davet ediyor.

Mevsim geçişleri tüm vücudu etkilediği gibi saçları da etkilediği için özellikle bahar aylarında kepeksiz ve yumuşak saçlara sahip olmak tüm kadınların ortak beklentisi haline geliyor. Head&Shoulders kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşan Derma&Pure teknolojisi içeren şampuan ve saç kremleri ile kadınların her zaman bakımlı ve güzel saçlara sahip olmaların sağlıyor. Böylece Head&Shoulders, Derma&Pure formülü ile kepek henüz görülmeye başlamadan kepekle savaşıyor ve kadınların dış görünüşlerinden endişe etmeden özgüvenleriyle fark yaratmalarını sağlıyor.

Uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve dermatolojik olarak test edilen, yüzde 100’e kadar kepeği** önleyerek, saç derisi sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan Head&Shoulders şampuan ve saç kremleri, içeriğindeki pH dengeli antioksidanlar ile saçların kolayca taranmasına ve yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler