15 Haziran Cumartesi, 2024

Turizm sektörü tüm renkleriyle bir araya geliyor

Share

Turizm sektörü tüm renkleriyle bir araya geliyor mottosuyla  4-5 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek ‘İstanbul Turizm Fuarı’ ile Türkiye ve dünyadaki turizm profesyonellerini bir araya getirerek yeni iş birliklerinin oluşmasına olanak sağlarken aynı zamanda yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımının yapılacağı geniş bir platform yaratmayı hedefliyoruz.

İstanbul Turizm Fuarı kapsamında 220 stantlı katılımcı firma ve 15.000 üzerinde turizm sektörü profesyonelini ağırlıyor olacağız. Hosted Buyer programımızla 50 ülkeden Türkiye’ye satışı yüksek acente ve tur operatörlerinin temsilcilerini B2B toplantılar ile katılımcılarımızla buluştururken sektörümüzün ticari hacmine ve destinasyon tanıtımına önemli katkılar sunacağız.

Ayrıca fuar kapsamında gerçekleşecek ‘Turizm Zirvesi’nde ulusal ve uluslararası konuşmacılar ile Turizm sektöründeki yeni trendler, destinasyon tanıtımları, 2023 yılı sezonu değerlendirilirken, 2024 yılı beklentileri masaya yatırılacak olup, katılımcılara ilham olacaktır.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler