15 Haziran Cumartesi, 2024

Shell’in, Türkiye’deki reklam faaliyetlerine iki ajans tek bir ekip olarak hizmet verecek

Share

Shell Türkiye’nin Reklam İletişimine Blab ve Concept birlikte, tek bir takım olarak liderlik edecek

100 yıldır Türkiye’nin gelişimine hizmet eden Shell’in yeni dönem reklam iletişiminde Blab ve Concept, stratejik bir iş birliğiyle ortak çalışmalara imza atacak.

Shell’in, Türkiye’deki reklam faaliyetlerine iki ajans, Blab ve Concept birlikte tek bir ekip olarak hizmet verecek ve Shell’in yeni dönem reklam faaliyetlerinde ortak çalışmalara imza atacak.

Shell’in birlikte çalışma kültürü ve bugüne kadarki yenilikçi iletişim stratejisi doğrultusunda Blab ve Concept daha önce örneği olmayan bir iş birliği modeli ile Shell için bir araya geldi. Bu anlaşmayla iki lokal ajans birleşmeden, birlikte tek bir ekip olarak Shell markası için çalışacak.  Ajansların Shell markası için birlikte çalışmaya başlamasının temelinde, yeni olana doğru, daha önce hiç atılmamış seviyede büyük, kararlı adım atma arayışı yatıyor.

Shell&Turcas Pazarlama Direktörü Özkan Özyavuz, ajansların gerçekleştirdiği yeni iş birliği modelinden heyecanlı olduklarının altını çizerek ekledi; “Shell’in bugüne kadar gösterdiği başarıların ve bundan sonrasında atmayı planladığı cesur adımların böyle bir kapıyı aralamasından büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni dönemde güçlü bir ekiple başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize, ses getirecek kampanyalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum.”

İki güçlü lokal ajansın Shell için oluşturduğu bu birliktelik, farklı yeteneklerin Shell için birlikte çalıştığı güçlü bir iş birliği ortamı oluşturacak. Bu iş birliği kültürünün Shell markasını daha da ileriye taşıması ve Shell markası etrafında çok katmanlı bir yaratıcı ekosistemin oluşmasına hizmet etmesi hedefleniyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler