Saat&Saat’in iletişim ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu

0
429

Dünyaca ünlü saat markaların tek yetkili distribütörü Saat&Saat, iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

Türkiye’de saat sektörünün lider markası Saat&Saat’in yeni dönemdeki iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

1994 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet gösteren Saat&Saat, bugün Maurice Lacroix, Versace, Gc,  Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, Marc Jacobs, DKNY, Skagen gibi dünyanın en büyük saat markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 300 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunan Saat&Saat, distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sağlıyor.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi hakkında

1994 yılında kurulan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi.

Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.