11 Temmuz Perşembe, 2024

MNG Kargo’dan 29 Ekim’e özel reklam filmi; Dört Bir Yanımız Cumhuriyet!

Share

Türkiye’nin lider kargo şirketlerinden MNG Kargo, Cumhuriyetin 100. yılını yeni reklam filmiyle kutluyor. Bir kargo dağıtım personelinin 100. Yıl Mahallesi’ne ulaşmak için çıktığı yolculuk aynı zamanda tarihe de yolculuk olurken, filmde Cumhuriyetin kuruluşunun yapı taşlarına da atıfta bulunuluyor.

MNG Kargo, 29 Ekim’e özel olarak hazırladığı reklam filmiyle Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusuna ortak oluyor. MNG Kargo dağıtım personelinin bir gününü ele alan filmde, paket dağıtımları Cumhuriyet temalı adreslere gerçekleştiriliyor. Filmde “Tam 100 yıldır dört bir yanımız Cumhuriyet” mesajıyla ülkemizin bir asırlık tarihine de vurgu yapılıyor.

Bir MNG Kargo şubesinde başlayan hikâye, dağıtım personeli Mustafa’nın Ulus Caddesi, Bandırma vapuru, İstiklâl Caddesi ve Yüzüncü Yıl Mahallesi gibi Cumhuriyet mücadelesine işaret eden rotalardan geçmesiyle ilerliyor. Kurtuluş Savaşı zaferinden sonra başlayan eğitim seferberliğine de dikkat çekilen reklam filminde, ziyaret edilen lokasyonlardan biri Kurtuluş İlkokulu olurken, son durak olarak 100. Yıl Mahallesi’ndeki Cumhuriyet Apartmanı’na giriş yapılıyor. Kargo paketinden çıkan Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı saatin ekrana gelmesiyle devam eden film, “Bizlere açtığın yolda, ülkemizin ve dünyanın her köşesine ulaşıyor, asırlık Cumhuriyetimizi nice yüzyıllara gururla taşıyoruz.” söylemiyle son buluyor.

Reklam filmi için; https://www.youtube.com/watch?v=rsmNLX8TkFI

Künye:

Reklamveren: MNG Kargo

Reklamveren Temsilcileri: Veysi Armağan Kesen, Efe Çıvgın, Büşra Vural Kaplan, Damla Elma, Melis Vatansever

Ajans: THEBADGUYS

Kreatif Direktör: Duha Keleşoğlu

Sosyal Medya Uzmanı: Sinem Yaman

Prodüksiyon: Superfly Films

Yönetmen: Sertan Özcan

Görüntü Yönetmeni: Koray Koluaçık

Prodüktör: Seçil Kaya Özcan

Dış Ses: Deniz Balım

Kurumsal İletişim Ajansı: Walther Kranz

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler