21 Haziran Cuma, 2024

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards 30-31 Ekim’de sahiplerini bulacak

Share

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards ; ilk defa 08-09 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşen organizasyon ile dünyanın önde gelen markaları ve toplantı, kongre ve etkinlik sektörünün temsilcileri Antalya’da bir araya geldi. Üç gün boyunca süren etkinlikte 7 binin üzerinde B2B toplantı gerçekleşmiştir. Önemli turizm destinasyonlarından bir olan Antalya’nın ticari hacmine çok büyük katkı sağlayan organizasyonun sonunda ise, MICE alanında en başarılı marka ve projeler gerçekleşen görkemli ödül töreninde sahiplerine kavuştu.

Bu yıl 30-31 Ekim 2022 tarihlerinde Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleşecek organizasyonda; incentive ve lansmanlar düzenleyen yerli ve yabancı kurumsal şirketlerin satın alma heyetleri B2B network toplantıları ve interaktif kaynaşma programları ile yeniden bir araya geliyor olacaklar.

30 Ekim akşamı Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleştirilecek MOE Party ve 31 Ekim akşamı kırmızı halı seremonisi ile başlayan ve Cosmos Theatre’da  270 derecelik video mapping şovlar ve gala yemeği ile devam edecek ACE of M.I.C.E. Awards ödüllerinde, network bağlantılarınızı akşamları da eğlenerek devam ettirebileceksiniz.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler