20 Haziran Perşembe, 2024

MARKA Konferansı’ndan 20’nci yılda İstanbul markası için büyük hamle!

Share

MARKA Konferansı 20. yılında İstanbul markasını merkezine alıyor ve tüm dünyada İstanbul rüzgârı estirecek büyük bir sorumluluğa liderlik yapıyor.

MARKA KONFERANSI’NDAN 20’NCİ YILDA İSTANBUL MARKASI İÇİN BÜYÜK HAMLE!

20 yıldır Yürekli Konferansları tarafından düzenlenen ve kendisi de tüm iş dünyasının örnek aldığı bir sürdürülebilirlik ve marka hikayesi haline gelen, Türkiye’nin en güçlü iş ve fikir platformu MARKA Konferansı, Yapı Kredi World ana sponsorluğunda, 18-19 Aralık’ta, Çırağan Palace Kempinski’nin saray binasında büyük bir katılımla gerçekleşecek. 20’nci yılını, Türkiye’nin en değerli markası İstanbul’a adayan MARKA Konferansı’nda bu yıl tüm markalara, iş liderlerine, kanaat önderlerine ve sivil toplum kuruluşlarına İstanbul markasının dünyadaki algısını hak ettiği noktaya yükseltme hamlesi için çağrı var.

MARKA KONFERANSI’NDAN İSTANBUL İÇİN AÇIK ÇAĞRI 

Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı, MARKA Konferanslarının kurucusu Ayşegül Yürekli Şengör “İş dünyasının en güçlü platformlarından biri olan MARKA Konferansı’nın 20’nci yılında çok değerli ve anlamlı bir çıktı yaratma sorumluluğumuz olduğuna inanıyorum. Bu yüzden, var olduğu günden beri İstanbul’dan ilham alan; cesur, kozmopolit, dinamik, renkli, yenilikçi, farklı görüş ve inançları kucaklayan karakteriyle İstanbul’a çok benzeyen MARKA Konferansı, bu yıl İstanbul markası için bir sıçrama tahtası olmayı hedefliyor. MARKA Konferansının gücünü kullanarak İstanbul markasının geleceği için tüm paydaşlarımızla birlikte düşünmeye ve akıl üretmeye kararlıyız.” ifadelerini kullandı.

20’nci yılında İstanbul markasını daha da güçlendirip, geleceğe hazırlama sorumluluğuna ve seferberliğine liderlik edecek olan MARKA platformu, dünyanın en özel, en eşsiz, tarihsel değeri en yüksek noktalarından biri olan İstanbul’un müthiş bir potansiyel barındırdığına dikkat çekerek, bu potansiyelin anlaşılması ve etki alanının genişlemesi için gündeme oturacak önemli başlıklarla farkındalık yaratacak.

TÜSİAD, İKSV, WWF’DEN İSTANBUL MARKASI İÇİN KATKI 

20’nci yılına özel hazırladığı içeriği, birbirinden farklı alanlarda seçtiği çok değerli konuşmacılarıyla İstanbul markasını hak ettiği yere taşımayı amaçlayan MARKA platformu, Türkiye’nin en güçlü STK’larından TÜSİAD, İKSV ve WWF liderliğinde başlattığı projelerle, herkesi İstanbul’u sahiplenmeye davet edecek.

MARKA, YILDIZ İSİMLERİYLE YİNE İDDİALI 

20 yıldır moderatörlüğünü marka dehası BJ Cunningham’ın yaptığı MARKA Konferansı, bu yıl; İngiliz geleneğiyle çağdaş değerleri buluşturan dünyaca ünlü ikonik modacı Paul Smith, sanatın geleceğine şekil veren dünyadaki en önemli modern sanat müzesi MoMA’nın efsane Direktörü Glenn D. Lowry, Doğu & Batı sentezi ve çatışması konusundaki değerli analizleriyle dikkat çeken Yazar/Müzik Adamı Zülfü Livaneli, Osmanlı hanedan soyunun son üyelerinden yazar Kenize Mourad, Türk mutfağının dünyaca ünlü şefi Mehmet Gürs, İstanbul sokak kültürünü modaya yansıtan dünyaca ünlü marka Les Benjamins’in kurucusu Bünyamin Aydın, dünyaca ünlü yazar, kadın hakları konusunda önemli bir aktivist Fatima Bhutto, GQ İngiltere’nin Genel Yayın Yönetmeni Dylan Jones, TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski, beyaz yakalı dünyasını ince ve zeki esprileriyle hicveden ünlü stand-up’çı Kaan Sekban gibi isimleri ve daha birçok önemli konuşmacıyı katılımcılarla buluşturacak. Merakla beklenen MARKA 2019, her yıl olduğu gibi konferans tarihine kadar çok önemli yeni isimler açıklamaya ve büyük sürprizler yapmaya devam edecek.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler