Head&Shoulders’tan marka yüzü olan Cedi Osman’a 1000. sayı sürprizi

0
507
Head&Shoulders marka yüzü Cedi Osman

Türk basketboluna “Kazanmak Kafada Başlar” mottosuyla destek veren Head&Shoulders, marka yüzü ve NBA’in Cleveland Cavaliers takımında oynayan Cedi Osman’ın dün gece Brooklyn Nets ile oynadığı maçta ulaştığı 1000. kariyer sayısını belgesel tadında sürpriz bir video ile kutladı.

Basketbola verdiği özgüven desteğini her daim gösteren Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders*, NBA’in Cleveland Cavaliers’ta forma giyen başarılı basketbolcu Cedi Osman’ın, Brooklyn Nets ile oynadığı maçta kariyerine bir mihenk taşı daha ekleyerek 1000. sayı zaferine ulaşmasını sürpriz bir video ile kutladı.

Head&Shoulders, maçlardaki özgüveni ile genç nesillere ilham kaynağı olan Cedi Osman’ın, basketbol serüvenine ve başarılarına yer verdiği mini bir belgesel hazırlayarak, yıldız basketbolcunun kazanmak kafada başlar mottosu ile efsane olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini, belgeselle bir kezdaha gözler önüne serdi.

Belgeselin sürprizlerinden bir tanesi de Semih Erden, Doğuş Balbay, Barış Hersek, Melih Mahmutoğlu, Sertaç Şanlı ve Kenan Sipahi gibi Türk basketbolu için önemli isimlerin Cedi Osman hakkındaki yorumlarına yer vermesi.

Head&Shoulders marka yüzü Cedi Osman’a NBA’de attığı 1000. sayı için sürpriz belgesel hazırladı.