14 Temmuz Pazar, 2024

HARIBO’nun Yeni Kreatif Ajansı Belli Oldu

Share

Yüzlerce çeşit ürünüyle çocuk ya da büyük herkese çocuksu mutluluk vaat eden HARIBO, yeni dönem reklam çalışmalarını FCB ArtGroup ile yürütme kararı aldı.

17 yıldır Türkiye pazarında faaliyet gösteren ve çocuk ya da büyük herkesin içindeki çocuksu mutluluğu keşfetme serüvenine odaklanan HARIBO, yeni kreatif ajansını seçti. İstanbul Hadımköy’deki fabrikasında, Türkiye ve aralarında Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki Müslüman ülkeler, Japonya, Kore, Endonezya gibi Asya Pasifik ülkeleri, ABD ve bazı Avrupa’da ülkelerinin de bulunduğu 57’den fazla ihracat ülkesi için %100 yerli üretim yapan marka; yeni dönem reklam çalışmalarını FCB ArtGroup ile yürütecek.

1986 yılında kurulan ve 2015 yılında; 80’den fazla ülkede, 120’den fazla ofise ve 8.000 çalışana sahip, dünyanın en saygıdeğer network’lerinden biri olan FCB Network’üne katılan FCB ArtGroup; İstanbul, Bakü, Tiflis, Almati ve Taşkent ofislerindeki 100’e yakın çalışanıyla, Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya’da bütünleşik pazarlamayı tek çatı altında sunuyor.

FCB ArtGroup’un müşteri portföyünde; Bellona, Total, Nivea, Intersport, Deichmann ve n11.com gibi markalar bulunuyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler