4 Mart Pazartesi, 2024

Global Marketing Summit 2022 ana teması “Pazarlama 5.0, Sürdürülebilir İş” olarak belirlendi

Share

Akbank ve Turkcell ana sponsorluğunda 18-21 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşecek Global Marketing Summit, 3D Virtual Reality Online olarak 4 gün boyunca dünyanın en önemli pazarlama gurularını ve iş dünyasının en etkin liderlerini bir araya getirecek.

Geçen yıl, 50 binden fazla lider ve yöneticinin izlediği zirve, bugüne kadar yapılmış en geniş kapsamlı ve en üst düzey katılımlı uluslararası platform oldu

Akbank ve Turkcell ana sponsorluğunda, 18-21 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen Global Marketing Summit 2022, bu sene 200’ün üzerinde konuşmacı ve 90 oturum ile gerçekleşecek.  Zirve’nin ana teması “Pazarlama 5.0, Sürdürülebilir İş” olarak belirlendi.

Dünyanın en önemli pazarlama gurusu Philip Kotler’e büyük ilgi

Organizasyonu Türkiye’nin lider toplantı ve etkinlik şirketi KREA M.I.C.E. tarafından yapılan Global Marketing Summit’i geçen yıl 6 kıta, 143 ülkeden, 50 binden fazla kişi izledi. Zirve, bugüne kadar yapılmış en geniş kapsamlı ve en üst düzey katılımlı uluslararası platform olmasının yanı sıra pandemide Türkiye’den dünyaya açılan bir dünya markası oldu.

Global Marketing Summit 2022’nin “Onur Konuşmacısı”, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, pazarlama dünyasının duayen ismi, 80’den fazla “çok satan” kitabın yazarı, Northwestern Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve tüm zamanların en etkili Pazarlama Gurusu Prof. Dr. Philip Kotler olarak açıklandı.

İlk dört günü 3D Virtual Reality Online, 21 Ekim 2022’de ise ayrıca Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da liderlerin katılımı ile yüz yüze gerçekleşecek olan Zirve’ye ülkemizden de değerli CEO’lar, Yönetim Kurulu Başkanları, Üst Düzey Yöneticiler, Pazarlama Sektörü liderleri, sektör çalışan ve paydaşları, akademisyenler ve fikir önderleri katılacak. Uluslararası vizyon, liderlerden liderlere süzülmüş bilgiler ile liderlerden yaşanmış başarı hikayeleri ve gelecek öngörülerinin buluştuğu Zirve’de, pandemi ile birlikte değişen ekonomik, sosyolojik, psikolojik koşulların pazarlamaya etkileri değerlendirilecek. Marketing 5.0, pazarlama dünyasının geleceği, yeni normalde kritik başarı faktörleri, yeni trendler, “Lovemark” olmanın yeni kuralları, pazarlama liderlerinin ve ajans profesyonellerinin “yeni gerçekte” değişen rolü, müşterilerin satın alma kararlarının değişimi, dijital gelecekte yaratıcı marka olma, metaverse, nöromarketing, kurumsal iyilik ve sürdürülebilirlik gibi birçok kilit konuya yer verilecek olan Zirve’de, pazarlamada oyunun yeni kuralları belirlenecek. Yerli ve yabancı birbirinden değerli konuşmacıların başarılı marka hikayelerini paylaşacağı ve pazarlamanın geleceğine ışık tutulacağı Global Marketing Summit 2022, tüm sektör paydaşlarınca heyecanla bekleniyor.

Zirve kapsamında düzenlenen CMO Circle Meeting’de liderler, Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da yüz yüze buluşuyor

Zirve’nin son günü 21 Ekim 2022’de, Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da CEO’lar ve CMO’ların katılımı ile CMO Circle Meeting’de yüzyüze buluşacaklar. Zirve’nin kapanışının ardından ise “Bosphorus Boat Party” olarak isimlendirilen özel VIP bir kapanış etkinliği düzenlenecek.

Hedefimiz pazarlama zirvesi alanında türkiye’den bir dünya markası yaratmak

Global Marketing Summit 2022’yi düzenlerken süzülmüş bilgiye, tecrübeye, farklı görüş açılarına her zamankinden daha fazla ihtiyacın olduğundan yola çıktıklarını ifade eden KREA M.I.C.E. Kurucusu Seda Mızraklı Ferik, “Pazarlama sektörünün en büyük buluşması olarak tarif ettiğimiz Zirve’mizde 4 gün boyunca pazarlama dünyasının duayen isimlerini ağırlayacağız ve pazarlamanın geleceğine hep beraber ışık tutmaya çalışacağız. Tam 19 yıldır sektörde faaliyet gösteren bir marka olarak düzenlediğimiz geniş kapsamlı zirvelerle hedefimiz, liderlerden liderlere süzülmüş bilgiyi global olarak daha fazla lider ile paylaşmak. Özel içeriklerimizin beğeni toplaması, bizi ekip olarak çok mutlu ediyor. Zirveyi izleyen ve destekleyen tüm kişi ve kurumlara sonsuz teşekkür ederiz. Bilgi paylaşınca büyür” dedi.

 

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler