18 Haziran Salı, 2024

Fawori Boya, reklam filmi yayında

Share

Fawori Boya yeni reklam filminde Şevket Çoruh’la bir araya geldi. Concept imzalı reklam filminde, Şevket Çoruh evinin penceresinde karşılaştığı boya ustasına hem çay ikram ediyor hem de sıkıntılarına çözüm olacak favori boyasını soruyor. Dış cephede de iç cephede de, kaliteli ve uygun fiyatlı boya denince boya ustalarının cevabı değişmiyor.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı otururken filmin müziği Jingle Jackson‘dan tanınan Emre Irmak imzası taşıyor.

Ustaların dostu Fawori

2002 yılında piyasaya sürülen Fawori, 2021 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek mevcut usta sadakat programlarının dışında; dinamik, çok ve anında kazandıran, eğlenceli usta programı Fawori Dünyam ile 30 bin ustaya ulaştı. Boya, Isı Yalıtımı, Yardımcı Ürünler, Parke gibi sektörde hiçbir boya markasında bulunmayan zengin ürün çeşitliliği ile bayilerine ve ustalarına erişim kolaylığı sağlayan Fawori, usta dostu bir firma olarak iç ve dış cephe boyasında kaliteli ürünler sunuyor.

Fawori’nin Silikonlu İpek İç Cephe Boyası, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, dekoratif son kat iç cephe boyası rahatsız edici bir koku yaymıyor. Çevre dostu, pürüzsüz görünümlü, silinebilir, sınıfında çok yüksek örtücülüğe sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Fawori’nin Fenomen Saf Akrilik Dış Cephe Boyası, dış atmosfer şartlarına dayanıklı olarak, uygulandığı yüzeylere daha iyi tutunuyor, güneş ışınlarına karşı yüksek düzeyde direnç gösteriyor. Fenomen Saf Akrilik Dış Cephe Boyası uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülüyor ve boyama işlemi tamamlandıktan sonra dış cephelerde zarif bir doku oluşturuyor. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlayan, UV ışınlarına karşı 10 yıl garantili, düşük kir tutma eğilimli boya ustalara ve kullanıcılara konfor sağlıyor.

Fawori Favori Reklam Filmi Künye

Reklamveren: Fawori

Reklamveren Yetkilisi:  Arzu Uludağ Elazığ, Berna Kara İbrahimoğlu, Onur Engindeniz, Nihal Şen.

Reklam Ajansı: Concept

CCO: Kerem Özkut

VP-Müşteri İlişkileri: Barış Alemdar

ECD: Mustafa Özmal

Müşteri İlişkileri Direktörü: Özlem Najdi

Kreatif Direktör: Emre Günaydın

Kreatif Grup Başkanı: Berke Gülçiçek

Kreatif Ekip: Görkem Can Uygun, Yağız Akgün, Ayşe Eserova, Erkut Çarık, Alper Dabak

Müşteri Süpervizörü: Miraç Başar

Stratejik Planlama: Şelale Mısırdalı

Ajans Prodüktörleri: Barış Dikmen, Şevval Yılmaz

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Prodüksiyon Şirketi: 25 Film

 

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler