Home Reklam Duru Bulgur yeni reklam filmi yayında

Duru Bulgur yeni reklam filmi yayında

0
1974

Duru Bulgur, ünlü sanatçı Gülben Ergen’in rol aldığı yeni reklam filminde, en seçkin ürünlerinden Başbaşı Bulgur ile hazırlanan yenilikçi tarifleri “Duru Başbaşı Bulgur Lezzetle Başbaşa” mottosuyla ekranlara taşıyor.

Faydalı ve zengin bir besin olan bulgurun taş değirmenden gelen en lezzetli ve kaliteli halini Türk ve dünya sofralarında daha yaygın hale getirmeyi hedefleyen Duru Bulgur, uzmanların değerli besin kategorisinde değerlendirdiği Başbaşı Bulgur’u, yeni reklam filmleriyle Türk halkının beğenisine sunuyor.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen’in rol aldığı ve reklam cıngılını seslendirdiği filmlerde, glisemik indeksi düşük ve lif kaynağı Başbaşı Bulgur ile hazırlanan ilham verici lezzet önerileri paylaşılıyor. Dört farklı filmden oluşan kampanyada; bulgur pilavının yanı sıra dolma, paella ve salatada da kullanılarak faydalı ve lezzetli bir fark yaratan Duru Başbaşı Bulgur, Gülben Ergen’in sempatik sunumu ile ekrana taşınıyor.

Filmde “Duru Başbaşı Bulgur Lezzetle Başbaşa” mottosu ile ürünün lezzetine dikkat çeken Gülben Ergen, izleyenlere “Gelin başbaşa verelim, yemeklerde Duru Başbaşı Bulgur’u deneyelim” mesajını veriyor.

REKLAM – KÜNYE

Duru Başbaşı

REKLAMVEREN: DURU BULGUR // DURUBULGUR.COM

MARKA: DURU BAŞBAŞI

REKLAMVEREN YETKİLİLERİ: ZİYA DURU, MEVA AKGÜN

REKLAM AJANSI: GENNA ISTANBUL

KREATİF YÖNETMEN: NİLÜFER GÜLATA

KREATİF GRUP: CÜNEYT ÖZTÜRK, İHSAN ÇANAKCI, ÖZHAN YURTSEVEN

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ: İDİL OZMAN, ELİF GÜLÜMSER AKTÜRK

YAPIM ŞİRKETİ: SHORTCUT

YAPIMCI: CEM TOPARLAKLI, CENK ÖZÇELİK

YÖNETMEN: SENEM BAY

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: VELİ KUZLU

GIDA GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: BENNY MALI

MÜZİK: JINGLE JACKSON

MEDYA AJANSI: MEDIASTORE

MEDYA: TV, RADYO, INTERNET, AÇIK HAVA, BASIN