13 Nisan Cumartesi, 2024

Domino’s Tavuğun Kitabını Yazdı

Share

Lezzet avcılarına yepyeni nefis tavuk ürünlerinin müjdesini veren Domino’s, milyonların sevgilisi Enis Arıkan ile hazırladığı reklam filmini yayınladı.  Domino’s fırınlarında hazırlanan tavuk çeşitlerinin tanıtıldığı reklam filminde “Domino’s tavuğun kitabını yazdı” teması renkli karelere sahne olurken, tüm tavuk kutuları Enis Arıkan tarafından imzalanıyor.

Domino’s lezzetteki ustalığını yepyeni  tavuk ürünleriyle taçlandırırken, markanın çok sevilen yüzü Enis Arıkan’ın rol aldığı reklam filmi de izleyicilerle buluştu. Domino’s tavuk ürünlerinin kızartma değil fırınlanmış olmasının, lezzetinin, uygun fiyatlarının ve Enis Arıkan imzasının vurgulandığı film, tüm Domino’s kampanyaları gibi ilgiyle karşılandı.

 

“Domino’s tavuğun kitabını yazdı” ana fikri etrafında şekillenen eğlenceli filmde, Enis Arıkan ilk filmde giydiği kıyafetle ofisinde Domino’s tavuk ürünlerini iştahla yerken görülüyor. Masasının üzerinde dev boyutlu “Domino’s Tavuk Kitabı” bulunan ve etrafı tavuk kutularıyla dolu olan Arıkan, kendine özgü konuşma tarzıyla “Bu ne lezzetli tavuk, dedim! Domino’s tavuğun kitabını yazmış, dedim! Ben bu kitaba imzamı atarım, dedim! Ama sözde kalmasın, dediler!” diyor ve etrafındaki bulunan çok sayıda kutuyu tek tek imzalıyor. Tavuk kutularını imzalamayı bir türlü bitiremeyen Enis Arıkan’a asistanından “Bir robot mu kiralasanız Enis Bey?” önerisi geliyor ve Arıkan “Bendeki iştah robotta olur mu?” diyerek filmi kapatıyor.

 

Reklam filmini izlemek için:

 

Reklamın Başlığı: Tavuksever Sofrası
Reklamveren: Domino’s
Relamveren Temsilcisi: Pınar Togay, Melis Aydemir, Görkem Akyavuz, Davut Altıparmak
Medya Planlama: Zeynep Yuvanç Uslu
Reklam Ajansı:   Alametifarika
Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Kaan Ayçe, Ozan Özüm Özbey
Yaratıcı Grup Liderleri: Anıl Bağcık, Dilan Bayar
Yaratıcı Grup:   Hasan Çalışkan, Esma Akalın, Aykut Akıncı, Seda Nur Hazır, Bilal Gül, Derya Kılıç, Barış Cihan Peşmen
Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz
Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete
Ajans Prodüksiyon: Merve Haklı, Gülin Sarpel, Murat Demir
Yönetmen: Serdar Erener
Prodüksiyon Şirketi: Terfilm

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler