#BizBuAşkıAnlıyoruz reklam filmi yayında

Beşiktaş JK Futbol A Takımı’na sponsor olan Sompo Sigorta’nın, tanıtım filmi yayınlandı. #BizBuAşkıAnlıyoruz sloganıyla izleyici karşısına çıkan film, dijital mecra ve sosyal medyadan paylaşıldı.

1 dakikalık tanıtım filmi, taraftarın Beşiktaş’a duyduğu bağlılığı, sadakati ve tutkuyu vurguluyor.

Kurumsal ve bireysel sigortacılık sektörünün öncü markası Sompo Sigorta ile Beşiktaş JK Futbol A Takımı’nın sponsorluk iş birliğini anlatan tanıtım filmi, izleyicilerle buluştu. #BizBuAşkıAnlıyoruz hashtag’iyle sosyal medyadan paylaşılan film, siyah beyazlı taraftarlardan büyük ilgi ve beğeni gördü. Kısa sürede yaklaşık 1 buçuk milyon izlenme rakamına ulaşan tanıtım filminde, “Beşiktaşlı olmanın, taraftarlık tutkusunun ve futbol coşkusunun” altı çiziliyor.

Futbol tutkusunu vurguluyor

Sompo Sigorta, tanıtım filminde “20 senedir sizi anladığımız gibi, bu aşkı da anlıyoruz! İşte bu yüzden, Beşiktaş’ın sponsoru olarak her adımında yanında oluyoruz! Yeni sezonda başarılar şampiyon!” mesajını veriyor.

Cihangir Gökdoğan’ın anlatıcı olduğu reklam filmi, Ozan Vardar tarafından yönetildi. Filmin yapımcılığını ise Tolga Şaylıman, Alpaslan Topal ve Veysi Oğuz üstlendi.

Sompo Sigorta, yeni sezonda Beşiktaş JK taraftarının tutkusuna destek olmak için başlatılan kampanya ile #BizBuAşkıAnlıyoruz demeye devam edecek.

Tanıtım filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

KÜNYE
Reklam veren: Sompo Sigorta
Müşteri Marka Ekibi: Mustafa ORHAN, Sema DELİORMAN ASAL, Murat ÖZGÜR
Reklam Ajansı: Margin
Kreatif Direktör: Ozan Vardar
Prodüksiyon Ajansı: Polpo Production
Yapımcılar: Tolga Şaylıman, Alpaslan Topal, Veysi Oğuz
Fotoğraf: Altan Aykan
Videographer: Gökhan Ergin
Müzik: İstanbul Post Production