Home Reklam Türkiye Sigorta’nın reklam yüzü Timuçin Esen oldu.

Türkiye Sigorta’nın reklam yüzü Timuçin Esen oldu.

Türkiye Sigorta’nın birinci kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yayına giren ve şirketin geniş ürün portföyünü esprili senaryolarla tanıtan reklam filmlerinde Timuçin Esen rol aldı.

Sektörünün lider şirketi Türkiye Sigorta, kuruluşunun birinci yılını yeni reklam filmi serisi ile kutluyor. Türkiye Sigorta’nın geliştirdiği sigorta ve bireysel emeklilik ürünlerinin tanıtıldığı reklam kampanyasında, şirketin marka yüzü ünlü oyuncu Timuçin Esen oldu. Timuçin Esen’in Hekimoğlu dizisindeki rol arkadaşı Muhammed Dede ile birlikte kamera karşısına geçtiği reklam filmlerinin ilki, 8 Eylül Çarşamba akşamı yayına girdi.

İş birliğine ilişkin görüşlerini aktaran Türkiye Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu; “Ülkemizin köklü sigorta ve emeklilik şirketlerinin birleşerek Türkiye Sigorta markasını oluşturmasıyla geçtiğimiz yıl faaliyete başlayan şirketimizin, marka algı ve bilinirliğini güçlendirmek, sigorta bilincinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla, reklam kampanyamızı hayata geçirdik. Her faaliyetimizde olduğu gibi iletişim çalışmalarımızda da birlikte yol aldığımız iş paydaşlarımızda aradığımız özellikler en başta profesyonellik ve güvendir. Timuçin Esen karakteri, duruşu, oyunculuğuyla toplumun beğenisini ve güvenini kazanmış, profesyonel bir isim. İlk andan itibaren yakaladığımız karşılıklı sinerji ve uyumla, bu değerli iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

KÜNYE

Reklamveren: Türkiye Sigorta
Reklamveren Temsilcileri: Selda Çamlıbel Özkoyuncu, Özlem Şahin, Burcu Özcan, Burcu Ongan, Kübra Irmak Aytaç, Onur Şahin, Zeynep Keykubat, Ayşe Akpınar, Sedat Can Bayat.
Reklam Ajansı: Renosans İstanbul
Ajans Başkanı: Sedat Tunç
Kreatif Direktör: Şahin İnan, Ersin Pekin
Kreatif Ekip: Bora Uz, Kayhan Başpınar, Didem Azizoğlu, Sinan Aslantaş, Ertunç Gün, Sinan Kars, Taha Işıklar
Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş
Müşteri Temsilcisi: Deniz Uluhan
Prodüksiyon Şirketi: Dd Film
Yönetmen: Selim Demirdelen
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Post Prodüksiyon: Pixel Post Prodüksiyon
Müzik: Jingle House
Medya Ajansı: Native Medya