7 Temmuz Pazar, 2024

Nescafe’den yeni dijital kampanya: “Sabahları Sen Kimsin?”

Share

Nescafé’nin yeni dijital kampanyası “Sabahları Sen Kimsin?” güne farklı şekillerde başlayanların ruh hallerine eğlenceli bir ayna tutuyor. Altı farklı sabah halinin ortak noktası ise hepsinde günün bir fincan Nescafé Classic ile başlaması.

Nescafé “Sabahları Sen Kimsin?” kampanyası ile kahveseverleri, sabahları nasıl bir enerjiyle uyandıklarını düşünmeye davet ediyor. Dijital kanallarda yayınlanan kampanya filmleri altı farklı ruh halini esprili bir şekilde anlatıyor.

Kampanyada sabah büyük bir coşku ve enerjiyle uyananlar “Sabah Şekeri”, aksiliği biraz ağır basanlar “Tersinden Kalkan”, bir türlü ayılamayanlar “Sabah Zombisi”, yatakla vedalaşmakta zorlananlar “5 Dakika Daha’cı”, geç kalmadan evden çıkmak uğruna amansız bir koşturmaca içine girenler “Apar Toparlanan” ve sabah mahmurluğu nedir bilmeyen sporcu ruhlar ise “Sabah Rekortmenleri” olarak niteleniyor.

Sabaha farklı başlasalar da herkes için günün ilk kahvesinin Nescafé Classic olduğunu vurgulayan kampanya kapsamında bu hallerden dördü için özel tasarlanan Nescafé Classic paketleri de raflarda yerini aldı.

“Sabahları sen kimsin?” sorusunun yanıtını merak edenler kampanyanın https://www.nescafe.com/tr/ web sitesinde kendilerini test edebiliyor.

KÜNYE:

Reklamveren: Nestlé Türkiye / NESCAFÉ
Reklamveren Ekip: Tunç Akbayar, Duygu Serpil, Burcu Orhun, Defne Yağcı 
Reklam Ajansı: SesliHarfler Linked by Isobar
Yaratıcı Grup Başkanı: Semih Altıner
Yaratıcı Grup: Gökhan Koşar, Atıl Önder, Erhan Balkan, Irmak Barbarosoğlu
Müşteri İlişkileri Direktörü: Eldem Çulpan
Marka Yöneticisi: Gözde Günebak, Duygu Paylaşmak
Sosyal Medya Direktörü: Damla Bal
Sosyal Medya Yönetimi: Berdan Özdemir
Ajans Prodüktörü: Muzaffer Yiğit
Prodüksiyon Şirketi: Mental Film
Yönetmen: Kuntay Alpman
Medya Ajansı: Mindshare

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler