Kiğılı’dan Kadınlar Günü’ne net mesaj

0
1865

Kiğılı, 08 Mart Kadınlar Günü için ‘önyargı ve eşitlik’ kavramları üzerine vurucu bir reklam filmi hazırladı. ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var” sözünün arka planındaki gerçeğe dikkat çeken filmde, ‘önyargıları kırıp #BeraberYürüyelim’ çağrısı yapıldı.

Erkek Giyim Markası Kiğılı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için etkili bir reklam filmine imza attı. Odağında eşitlik söylemi yer alan film, önyargılara ilişkin sarsıcı söylemiyle dikkat çekti.

#BeraberYürüyelim temasıyla yola çıkan YouthWorks imzalı reklam filminde, Kiğılı, ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var” sözünün arka planındaki gerçeğe vurgu yapıyor. Kadınların ön yargılardan dolayı erkeklerin arkasında bırakıldıklarına tepki çeken filmde, ‘ön yargıları beraber kıralım’ çağrısı yapılıyor.

Eş zamanlı sosyal medya ve Youtube kanalından paylaşılan 19 saniyelik reklam filmi, izleyenler tarafından büyük beğeni toplayarak kısa zamanda birçok platformda paylaşıldı.

10 KASIM REKLAMIYLA BÜYÜK SES GETİRMİŞTİ

Geçtiğimiz 10 Kasım’da yayınladığı reklam filmiyle oldukça ses getiren Kiğılı, ‘Bazı insanlar vardır ki önünde düğme iliklenir!’ sloganıyla 10 Kasım’da anlamlı bir reklama imza atmıştı. 12 saniyelik reklam filmi ile #AynıGünAynıDakika etiketiyle 10 Kasım Günü sosyal medyada binlerce insanın beğenisini kazanmıştı.

Kiğılı 8 Mart Kadınlar Günü Reklam Filmi #BeraberYürüyelim