18 Haziran Salı, 2024

Divan Grubu’ndan ilk televizyon reklamı

Share

Koç Grubu bünyesinde hizmet veren Divan Grubu, ilk televizyon reklamıyla izleyicilerin karşısına çıkarak, köklü geçmişini gözler önüne seriyor. Geleneksel çizgiler ve modern yaşamın renkli anlarının yer aldığı filmde, çini sanatçısı Adilcan Güven’in fırça hareketleri Divan çatısı altında bulunan her birimden izler taşıyor.

Geleneklerinden kopmadan zamana uyum sağlayan, yıllarca nesilleri ağırlayan ve her an hayatın içinde yer alan Divan Grubu, televizyon reklamıyla tarihinde bir ilke imza attı. Oyuncu Okan Yalabık’ın sesiyle tat kattığı reklam filminde, geleneksel çizgiler ve modern yaşamın renkli anları metaforik bir anlatımla izleyiciye aktarılıyor.

Çini sanatçısı Adilcan Güven’in rol aldığı reklam filmi, müziği ve görsel şöleniyle izleyicileri renkli bir Divan yolculuğuna çıkarıyor. Reklam filminde, Divan Grubu’nun birçok şehirde yer alan otel, restoran, pastane ve fırın birimlerindeki heyecan, çini sanatının renk paletinde can buluyor. Filmde, çini sanatçısının her dokunuşu ve fırça hareketi Divan dünyasından bir iz bırakıyor.

Hayatın en renkli anlarını, lezzetli ve keyifli karelerle sergileyen reklam filminin yaratım sürecini Being Çözüm, yapımını ise Kala Film üstlendi.

KÜNYE

Reklamveren: Divan Grubu

Reklamveren Temsilcileri: Akşın Güngör, Mine Yaman Kocabaş, Naz Kayıran Yanık, Ece Başer

Reklam Ajansı: BEING\ÇÖZÜM

Yaratıcı Ekip: Ozan Can Bozkurt, Erce Ulusoy, Hande Gürsoy

Marka Ekibi: Yusuf Ziya Erdönmez, Elif Onat Bozkurt, Yasemin Asaad

Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Yener, Deniz Atalay, Beliz Atalay

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, İrem Akalın

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Onur Erdem

Post Prodüksiyon Şirketi: ABT İstanbul

Müzik: FFW

Kullanılan Mecralar: TV, Dijital

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler