22 Haziran Cumartesi, 2024

Yumuş Jet Fresh Reklam Filmi Yayında

Share

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, bakımını ve canlılığını üstlenen Yumoş, komple bir giysi bakım markası olma yolculuğunda geliştirdiği Türkiye’de ilk ve tek olan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi için reklam kampanyası yayınladı. Yepyeni bir format olan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi ne yıkanacak kadar kirli ne de dolaba katlanıp yerleştirilecek kadar temiz olan giyilmiş giysiler için pratik bir çözüm sunuyor. Odadaki koltukta veya sandalyede biriken giyilmiş giysileri sadece 15 dakikada yeniden giyilebilir şekilde tazeleyen Yumoş, bu içgörüsünü yeni reklam filmiyle ekranlara taşıyor.

İşi başından aşkın olan anneler, seyahatte valizden çıkınca kendinden geçen giysilerle karşılaşanlar, güne başlayabilmek için kombine uygun temiz giysiler arayanlar… Hem zamandan hem iş yükünden tasarruf sağlayan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi, reklam kampanyasında odadaki koltukta veya sandalyede biriken giyilmiş giysiler için “ser, sık, düzelt, as” diyerek 15 dakikada sunduğu tazeliği ve ütü etkisini ekranlara taşıyor.

Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi’ni kullanmak için giysiyi yatay bir zemin üzerine koyup üzerine spreyi kırışık yerlere yoğunlaşacak şekilde sıkmak, kırışıkları elinizle düzeltmek ve ardından askıya asıp 15 dakika beklemek yetiyor. Giyilmiş giysilere yıkanmadan önce ikinci bir şans veren Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi, bir şişesiyle iki makine dolusu giysiyi tazeliyor.

Wunderman Thompson imzası taşıyan, 3 farklı versiyondan oluşan Yumoş’un yeni reklam kampanyasının çekimleri 100 kişilik bir ekiple Çekmeköy’de iki günde tamamlandı.

Reklam Filmi Link:

KÜNYE:

Reklamveren: Unilever / Yumoş
Reklamveren Yetkilisi: Duygu Dal, Melisa Kısacık, İrem Çelik, Selin Kürkcü
Reklam Ajansı: Wunderman Thompson
Genel Müdür: Ayşegül Bahçıvanoğlu
Yönetici Ortak: Fulya Özarı
Yönetici Kreatif Direktör: Ümit Taşlı
Kreatif Grup Liderleri: Buse Şay, Semih Türkmen
Sanat Yönetmeni: Başak Ceylan
Reklam Yazarı: Galip Makarnacı
Strateji: Ceren Sağlam, Pelin Karagöz Hüner
Müşteri İlişkileri: Gülistan Kesergen, Pelin Yılandil
Ajans Prodüktörleri: Deniz Akşit, Barış Tosun, Aysel Şahin
Yapım Şirketi: Panda Films
Prodüktör: Chad Öztürk, Eser Fırat, Suat Sağlam, Zeki Kahveci, Melissa Fins
Yönetmen: Kemixiz
Medya Planlama: PHD
Pr Ajansı: Sobraz
Cast: Cansu Yazıcı Duman, Elif Tığlı, Burcu Kirman

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler