18 Haziran Salı, 2024

Yemeksepeti’nin yeni İK Müdürü İlke Şentürk oldu

Share

Yemeksepeti’nin İnsan Kaynakları Müdürü İlke Şentürk oldu. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan Şentürk, haziran ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti’nde İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna İlke Şentürk getirildi. 2015 yılından bu yana Yemeksepeti’nde İnsan Kaynakları departmanında çeşitli pozisyonlarda başarıyla görev yapan İlke Şentürk, haziran ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

İlke Şentürk, 2007 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun oldu. Ardından Nottingham Üniversitesi’nde Endüstri ve Örgüt Psikolojisi dalında master yaptı. 2012 yılında iş hayatına başlayan Şentürk, Yemeksepeti’nden önce Starbucks ve Astrazeneca gibi şirketlerde İnsan Kaynakları alanında çeşitli pozisyonlarda görev yaptı.

İlke Şentürk iyi derecede İngilizce biliyor.

Türkiye’de en çok çalışılmak istenen şirketlerden biri olan Yemeksepeti, genç nesil çalışan oranıyla da dikkat çekiyor. Dinamizmini genç çalışan profilinden alan Yemeksepeti, üst düzey açık pozisyonlar için de önceliğini bünyesinde çalışan gençlerden yana kullanıyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler