20 Temmuz Cumartesi, 2024

Yataş Bedding’in Yeni Reklam Filmi Yayına Girdi

Share

Yataş Bedding’in benzersiz tasarımları, şıklığı ve kalitesiyle fark yaratan 2021-2022 Sonbahar-Kış Renkli Ev Tekstili Koleksiyonu’nu tanıtan yeni reklam filmi yayına girdi. Reklam filminde, “Sen de değiştir dünyanı” söylemiyle Yataş Bedding’in zengin desen ve renk çeşitliliğine sahip ev tekstili ürünlerinin herkesin hayatına nasıl bir yenilik getirdiği anlatılıyor. 

Benzersiz tasarımları ve kalitesiyle fark yaratan Yataş Bedding, iddialı 2021-2022 Sonbahar-Kış Renkli Ev Tekstili Koleksiyonu’nu yeni reklam filmiyle tanıtıyor.  A Graphic Design tarafından hazırlanan reklam filminde, “Sen de değiştir dünyanı” söylemiyle Yataş Bedding’in örtüden nevresime, şık, battaniyeli nevresim setlerinden uyku setlerine zengin desen ve renklere sahip ev tekstili ürünleriyle herkesin hayatına yenilik katabileceği anlatılıyor.

Yataş Bedding’in yatak odalarına özgün bir zarafet katan yeni Renkli Ev Tekstil Koleksiyonu, şık tasarımlarıyla yenilenmek, değişmek isteyenlere ilham veriyor. Yataş Bedding tasarımcılarının zengin hayal güçlerinin yansıması olan 2021-2022 Sonbahar-Kış Renkli Ev Tekstil Koleksiyonu; kır yaşamının doğallığını, modern ve minimalist tasarım yaklaşımını, geometrik desenlerin enerjik etkisini bir arada sunuyor. Ayrıca koleksiyonda battaniyeli nevresim setleri, çeyiz setleri ve rengarenk uyku setleri de desen ve doku çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Kampanya, farklı ürün gruplarına özel reklam filmleriyle önümüzdeki dönemde de devam edecek.

Reklamın künyesi

Reklamveren: YataşBedding Ev Tekstili (Yataş Grup)
Reklamveren Yetkilileri: Selmin Gündoğdu, Alp Demren, Ceren Kılıç, Neslihan Delice, Nilüfer Erdoğan, Serpil Göler
Reklam Ajansı: A GRAPHIC DESIGN
Ajans Başkanı: Halil İbrahim Sarı
Yaratıcı Yönetmen: Yılmaz Kurt
Kreatif Ekip: Yeşim Yegen, Fatih Yaman
Müşteri İlişkileri: Özden Albayrak Durmuş, Neriman Sil, Cansu Vardarlı
Yapım Şirketi: Hacıyatmaz Film
Yönetmen: Çağın Dizdar
Müzik: JingleJungle
Yapımcı: Tayfur Sonkaya / Elif Özdemir
Görüntü Yönetmen: Olcay Oğuz
Sanat Yönetmeni: Ülker Paro
Post Prodüksiyon: Hacıyatmaz Film
Medya Ajansı: Mindshare World
Kullanılan Mecralar: Televizyon, İnternet

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler