22 Haziran Cumartesi, 2024

Usta Dönerci’nin üçüncü reklam filmi yayınlandı

Share

TAB Gıda tarafından 2013 yılında kurulan Usta Dönerci, yeni iletişim kampanyasının üçüncü ve son reklam filmini yayınlandı. “Usta nerede, iyisi orada!” sloganı ile atağa geçen Usta Dönerci, yeni reklam filminde “güvenilir ve kaliteli eti hızlı bir şekilde tüketiciyle buluşturma” mottosunu vurguluyor.

Hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda tarafından 2013 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük döner restoran zinciri Usta Dönerci, “Usta nerede, iyisi orada!” sloganı ile hayata geçirdiği iletişim kampanyası kapsamında hazırladığıüçüncü reklam filminde “güvenilir ve kaliteli eti hızlı bir şekilde tüketiciyle buluşturma” mottosunu vurguluyor.

Türkiye genelindeki 130’dan fazla restoranında Türk lezzeti olan döneri, hızlı servis restoran (QSR) sistemiyle modern bir şekilde müşterilerine sunan Usta Dönerci’nin yeni reklam filminde, hız konusunda uzman kişi tarafından Usta Dönerci’ye tam not veriliyor.

Kampanya kapsamında çekilen ilk reklam filmi ile güvenilir kaynaktan lezzetli eti, ikinci reklam filminde ulaşılabilir fiyatı ile rakamların ustasından tam puan alırken; serinin üçüncü filminde ise hızın vücut bulmuş hali “Speedy Furkan”ın Usta Dönerci® ile imtihanı anlatılıyor.

Reklam Ajansı Y&R İstanbul tarafından geliştirilen Usta Dönerci reklam filminin yönetmenliğini, çektiği ünlü korku filmleri ile de tanınan Arkın Aktaç gerçekleştirirken, müzikler ise Mono Jingles – Arda Algül’e ait.

Künye:

Reklamveren: TAB Gıda – Usta Dönerci

Reklamveren Yetkilileri: Seçil Demiralp, Burak Akın, Yasemin Ağırdır, Fulya Savaştürk, Tuğçe Günay, Tesfire Öztürk

Reklam Ajansı: VMLY&R İstanbul

Yönetmen: Arkın Aktaç

Müzik: Mono Jingles – Arda Algül

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler