14 Temmuz Pazar, 2024

Uludağ’dan yeni dijital kampanya: Uludağ Frutti Lezzet İçirir, Koruyucu İçirmez

Share

Uludağ İçecek meyve aromalı maden suyu Uludağ Frutti için hazırladığı yeni dijital kampanyasıyla Türkiye’nin ilk ve tek “koruyucu içermeyen” formülüne odaklanıyor. Hedef kitle ve tüketim alışkanlıkları dikkate alınarak hazırlanan 6 farklı film ile marka “Lezzet İçiririm, Koruyu İçirmem” diyor.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü yerli içecek şirketlerinden Uludağ İçecek, ülkemizde üretilen ilk ve tek koruyucu içermeyen meyve aromalı maden suyu Uludağ Frutti için yepyeni bir dijital kampanya ile tüketicilerinin karşısına çıktı. Kampanya kapsamında Deeper tarafından hazırlanan mikro-segment iç görüleri doğrultusunda özel hedef kitleler dikkate alınarak altı farklı dijital film çekildi.

“Lezzet İçiririm, Koruyucu İçirmem” mesajıyla ürünün büyük Ar-Ge yatırımları sonucunda ortaya çıkan koruyucusuz formülüne vurgu yapan her biri 12 saniye uzunluğunda olan filmlerde; günün her anına, her aktiviteye ve her yemeğe eşlik eden Uludağ Frutti’yi tüketen insanlar görüyoruz. Uludağ Frutti’nin yeni kampanyası Güzel Sanatlar imzası taşıyor. Çekimleri 1 günde tamamlanan filmler, Facebook, Instagram ve YouTube’da tüketicilerle buluşuyor.

Künye:

Reklamveren: Uludağ İçecek

Reklamveren Ekibi: Murat Zengin, Ali Can Yıldız, Aslı Bahadır Uzun, Cansu Değerli, Oğuz Güleryüz

Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar

Yaratıcı Ekip: Tolga Suna, Metehan Örnek, Kemal Hayıt, Mertcan Karpınar, Kıvanç Şenay

Ajans Yapımcısı: Melis Bircan Bölüktaş, Uğur Egemen İres

Müşteri İlişkileri: Gözde Şengüler, Selen Öngör, Tutku top

Stratejik Planlama: Deeper

Yapımevi/Yönetmen: Spark/Oğulcan Eren Akay

PR Ajansı: Sobraz

Medya Planlama ve Satın Alma Ajansı: Time

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler