17 Şubat Cumartesi, 2024

Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmi

Share

Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmine özel bir şarkı seslendiren Buray, şarkının video klibi için yaz ve aşk temalı bir reklam filmiyle kamera karşısına geçti.

Filmde gençlere, “extra” anlar yaşayabilmeleri için yapmaları gereken tek şeyin harekete geçmek olduğu mesajı veriliyor.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü yerli içecek şirketlerinden Uludağ İçecek, meyve suyu ile zengin mineralli doğal maden suyunun lezzetli bir birleşimi olan Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmi için pop müziğin sevilen isimlerinden şarkıcı, besteci ve aranjör Buray ile kamera karşısına geçti. Buray’ın seslendirdiği ve yazın önemli hitleri arasına girmeye aday “Aşka Extra’nı Kat”’ın bestesi Ömer Özgür imzası taşıyor. Filmde gençlere, “extra” anlar yaşayabilmeleri için yapmaları gereken tek şeyin harekete geçmek olduğu mesajı veriliyor.

Şile’de kalabalık bir ekiple çekilen reklam filmi, Güzel Sanatlar imzası taşıyor. Oldukça eğlenceli ve renkli geçen çekimler sırasında hem Buray hem de set ekibi keyifli anlar yaşadı.

Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam filmi, haziran ayı içerisinde TV ve dijitalde tüketicilerin karşısına çıkacak. Aynı zamanda ”Aşka Extra’nı Kat” şarkısı ile Buray yaz boyunca müzik yayını yapan TV kanalları, radyolar ve dijital müzik kanallarında müzikseverlerle buluşacak.

KÜNYE:

Reklamveren: Uludağ İçecek

ReklamverenEkibi: Ömer Kızıl, Ali Can Yıldız, Cansu Değerli

ReklamAjansı: Güzel Sanatlar

Kreatif Ekip: Tolga Suna, Mertcan Karpınar, Kıvanç Şenay, Metehan Örnek, Elçin Zor

Ajans Yapımcısı: Melis Bircan, Uğur Egemen İres

Müşteri İlişkileri: Gözde Gülşen Şengüler, Selen Öngör, Tutku Top

Prodüksiyon Şirketi: Spark

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Post Prodüksiyon: Mojo

PR Ajansı: Sobraz

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler