22 Temmuz Pazartesi, 2024

Sinangil Un’un 60. Yıl Reklam Filmi Yayınlandı

Share

Bu yıl 60. yılını geride bırakan Türkiye’nin lider un markası Sinangil’in yeni reklam filmi yayınlandı. BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten nostaljik ve sıcak detaylarla aktarılıyor.

 

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

 

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

 

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Sinangil 60. Yıl Reklam Filmi Künye:

Reklamveren: SİNANGİL / EKSUN

Reklamveren Marka Ekibi: YILDIRAY ZENGİN, İBRAHİM BAŞELÇİN, ZAFER KAPKAPÇI, BURAK PORSUK, MUHARREM AKTAŞ

Reklam Ajans: BBQ

Kreatif Direktör: ALİ ŞENER, KERİM GÜRSEL

Marka Temsilcisi: SELİN ÜNAL

Yapım Şirketi: FİLMHAKİKA

Prodüktör: SAVAŞ LALE, MEHMET KARACA, BERRA DEMİRHAN

Yönetmen: FIRAT MANÇUHAN

Görüntü Yönetmeni: ALP KORFALI

Prodüksiyon Ekibi: FİLMHAKİKA

Medya Ajansı: ADPLAN

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler