22 Temmuz Pazartesi, 2024

Roger Federer, Barilla’nın yeni reklam filminde partiyi mutfağa taşıyor

Share

Barilla’nın ünlü tenis oyuncusu Roger Federer ile çektiği reklam serisinin üçüncü filmi “Masters of Pasta: The Party”, tüm dünyayla aynı zamanda Türkiye’de de yayına girdi. Keyifli görüntüleriyle dikkat çeken reklam filminde Federer’e ünlü şef Davide Oldani ve dünya kayak şampiyonu Mikaela Shiffrin eşlik ediyor. Çekimleri İtalya’nın Lombardia bölgesinde yer alan Villa Borromeo’da gerçekleştirilen reklam filminde Federer, cansız geçen lüks bir partiyi hazırladığı domates soslu spagetti tarifiyle renklendiriyor.

İtalyan gastronomi kültürünün en önemli temsilcisi Barilla’nın marka yüzü efsane tenisçi Roger Federer ile çektiği reklam serisinin üçüncü filmi “Masters of Pasta: The Party” yayınlandı. İlk filmde dünyaca ünlü şef Davide Oldani ile mutfakta kıyasıya yarışan, ikinci filmde ise hünerlerini arkadaşları için sergileyen Federer; yeni reklam filminde ünlü isimlerin davetli olduğu lüks bir partiye katılıyor ve Şef Oldani ile birlikte pişirdiği domates soslu spagettiyle partiyi lezzet şölenine dönüştürüyor. Keyifli görüntüler ve ünlü konuklarıyla dikkat çeken reklam filminde Oldani ve Federer’e dünya kayak şampiyonu Mikaela Shiffrin eşlik ediyor.

İtalya’nın Lombardia bölgesinin ihtişamlı mimari yapılarından biri olan Villa Borromeo’da çekilen reklam filmi, Roger Federer’in burada düzenlenen seçkin bir partiye girişiyle başlıyor. Şık ve gösterişli ancak bir o kadar cansız bir ortamla karşılaşan Federer, arkadaşı Mikaela Shiffrin ile selamlaşıyor ve ardından mutfağa geçiyor. Mutfakta dünyaca ünlü şef Davide Oldani ile karşılaşan Federer, ceketinin cebinden Barilla spagettiyi çıkarıyor ve asıl partiyi başlatıyor. Federer ve Oldani; davetliler için kapari, zeytin ve yaban turpuyla lezzetlendirdikleri domatesli spagetti tarifini hazırlıyorlar ve parti bir anda mutfağa taşınıyor. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan reklam filmi, Roger Federer’in davetlilere pişirdiği makarnayı tattırdıktan sonra “Buon Appetito!” (“Afiyet olsun!”) demesiyle sona eriyor.

YILDIZ SPORCULAR DA REKLAM FİLMİNDE YER ALDI

Geçmişten bugüne sporcularla yaptığı iş birlikleriyle dikkat çeken Barilla’nın yeni reklam filmine Roger Federer ve Mikaela Shiffrin’in yanı sıra İtalyan erkek ve kadın milli basketbol takımının yıldız oyuncuları konuk oluyor. Reklam filminin konukları arasında Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı’nın eski oyuncularından Pietro Aradori, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Cecilia Zandalasini gibi sporcular yer alıyor. İtalyan mutfağının ve Akdeniz beslenme modelinin gerçek sembolü, yemek dünyasının ise en basit ama bir o kadar da mükemmel makarna tarifi domates soslu spagetti ile izleyiciye görsel şölen yaşatan reklam filmi, 72andSunny Amsterdam reklam ajansının imzasını taşıyor.

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler