Home İş Dünyası Mattel markalarının iletişim ajansı Artı İletişim Yönetimi oldu

Mattel markalarının iletişim ajansı Artı İletişim Yönetimi oldu

0
6010

Dünyanın önde gelen oyuncak markalarını bünyesinde bulunduran Mattel, tüm markalarının iletişim faaliyetlerini Artı İletişim Yönetimi’ne emanet etti.

Küresel olarak kaliteli oyuncakların ve tüketim ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış lider çocuk eğlence şirketi Mattel’in bünyesindeki oyuncak markalarının iletişim aktivitelerinin yönetimi ve iletişim stratejisinin oluşturulup planlanması Artı tarafıdan yürütülecek. Anne bebek kategorisinin lider markalarından Fisher Price, bu sene 60. yaşını kutlayan Barbie, tüm dünyada milyonlarca çocuğun hayatına dokunan oyuncak araba serisi Hot Wheels’inyanı sıra grup oyunları Uno ve Scrabble, yeni işbirliğiyle birlikte Artı’nın iletişim faaliyetlerini yöneteceği markalar arasında bulunuyor.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ve Türkiye Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyesi olan Artı’nın hizmet verdiği markalar arasında; Amazon Web Services (AWS), Ant Yapı, Armut, Avis, Bayer, Birmot, BMW, Borusan Otomotiv (iştirakleri Borusan Oto, Borusan Premium Kiralama), Budget, Casper, Delimonti, ENKA Kültür Sanat, Euler Hermes, Facebook, GoDaddy, Instagram, Jaguar, Kilimanjaro, Kiva, Land Rover, Mavi, MINI, Monochrome, Otokoç, Worldcard, Yapı Kredi ve Zipcar bulunuyor.