21 Temmuz Pazar, 2024

Marshall Maximum’un reklam yüzü

Share

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katan Marshall’ın, yeni ürünü Maximum reklamında oyuncu Bülent Parlak boya ustası rolünde…

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall’ın, yeni ürünü Maximum için yayınlamaya başladığı yeni reklam kampanyasında oyuncu Bülent Parlak rol alıyor.

Parlak, boyacı ustası rolünü üstlendiği filmde, ürün seçiminde de gösterdiği ustalıkla müşterilerinin farklı taleplerini güven ve gururla karşılıyor.Filmde ustaların en önem verdiği özellik olan örtücülük ve metraj avantajı vurgulanırken, koyu renklerden açık renk uygulamalarına geçişte de tüketicilerine cesaret veriyor.

Marshall Maximum, bu özellikleriyle ustaların işini çok daha kısa sürede kolayca tamamlamalarını, en iyi iş teslimleri yapmalarını ve böylece müşteri memnuniyetini yükseltmelerini sağlıyor.

Rutubetli mekanlar için de ideal olan Marshall Maximum, ilgi çekici ve enerjik ambalajı ile dikkat çekerken, ideal parlaklık seviyesi, dokusu ile de tüketicilerinden tam not alıyor.

KÜNYE

Reklamveren: Marshall

Reklamveren Temsilcileri : Pınar Adabağ, Betül Değirmenci, Mihrace Dikici

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Yaratıcı Direktör: Arkın Kahyaoğlu

Yaratıcı Ekip: Esma Erdoğan ,Ece Aktürk, Erdem Güler

Marka Ekibi: Funda Eriş, Ezgi Pedal, Katya Atat

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlamacı: Onur Gökçe

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, İrem Akalın

Prodüksiyon: Caravan Films // Bedran Güze

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler