17 Haziran Pazartesi, 2024

Markanızın gelecek yolcuğunu tasarlayın

Share

Global Sürdürülebilir Markalar ağının İstanbul buluşması olan SB’19 Istanbul konferansı, ‘Redesigning The Good Life- İyi Yaşamı Yeniden Tasarlamak’ temasıyla 3-4 Nisan’da Fairmont Quasar’da gerçekleştirilecek.

Günümüzde pek çok marka, iyi yaşam için yeni taahhütler vermeye başladı. Markaların bu değişen manzarada rekabetçi kalmak için, yeni nesil tüketicilerle birlikte gelişmesi ve evrim geçirmesi gerekiyor. Bu nedenle markaların tüketicinin iyi yaşamı için kalıplardan çıkarak, daha inovatif perspektifler ile gelecek yolculuklarını tasarlamaları gerekiyor.

Global ‘’Good Life İnisiyatifi’’, iyi yaşamı yeniden tasarlamak için çözümler, ürünler, hizmetler sunan lider markaların platformu olarak, bu yılki İstanbul buluşmasında, oyunun kurallarını değiştiren fikirleri ve markaları bir araya getirecek.

SB’19 Istanbul konferansı, ‘İyi Yaşamı Yeniden Tasarlamak (Redesigning The Good Life)temasıyla 3-4 Nisan tarihlerinde Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek.

SB’19 Istanbul konferansı, dünyanın en büyük küresel markalarının yanı sıra yerel markalar, çok sayıda çözüm sağlayıcı, tedarikçi, iletişim ajansları, araştırmacılar, sosyal girişimciler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, yatırımcı ve diğer paydaşların bir araya geldiği bir platform olacak.

Bu yıl önemli yeniliklere sahne olacak SB’19 Istanbul konferansında, katılımcıların yenilikçi dönüşüm araçlarını keşfetme, çapraz-inovasyon yöntemlerine katılma, örnek olaylarla ilgili geribildirimleri paylaşma ve değişim yaratan liderler ile etkileşime geçme fırsatına sahip olacağı interaktif Hublar (Deep-Dive Hubs) düzenlenecek.

Ayrıca bu yıl konferansın ikinci gününde, global platformun fikir liderlerinden; Jenny Andersson, Philip L. McKenzie ve Thomas Kolster’ın gerçekleştireceği kreatif grup ve case study çalışmaları ile 3 farklı workshop da yapılacak.

Türkiye’nin İyi Yaşam Markaları açıklanacak

Ayrıca geçen yıl olduğu gibi Nielsen tarafından, SB Istanbul için Türkiye’nin iyi yaşam markalarının seçildiği ‘’Good Life Brand 2019’’ 21 kategoride açıklanacak.

SB’19 Istanbul konferansı hakkında ayrıntılı bilgi için https://sustainablebrandsist.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sustainable Brands-SB Istanbul Global Markalar Topluluğu Hakkında

Markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve onlara güç kazandırmaya odaklanmış Sustainable Brands, öğrenip eyleme geçme ilkesiyle hareket eden dünyada 1,5 milyondan fazla marka profesyonelin buluştuğu uluslararası bir platformdur. Detroit, Paris, İstanbul, Madrid, Tokyo, Sao Paulo, Buenos Aires, Bangkok, Philadelphia, Kuala Lumpur, Seoul, Montevideo ve Santiago olmak üzere dünyanın 13 şehrinde markaları bir araya getiren bu topluluğun amacı; sürdürülebilirlik için yeni bir iş anlayışı ve marka değeri oluşturmak ve buna ilham vermektir. Sustainable Brands®, etkinlikler, kurumsal network ağı ve dijital platformlar aracılığıyla katılımcılarına dürüst ve etkili bir diyalog kurabilecekleri işbirliğine dayalı bir ortam sağlar. Platformun odak noktası, küresel markaların rekabet dışı işbirlikleri ve köklü yenilikler ile geniş çapta sistematik değişiklikler yapabilmesi, geleceği yönlendirebilmesidir.

Markaların bir araya gelmesini sağlayan bu platform, markaların iyi yaşam için yeni taahhütler  verdiği  bugünün dünyasında, daha yenilikçi, daha inovatif, daha dinamik, iyi yaşam  markaları  olmaları için yeni paradigmalar ve perspektiflere duyduğu ihtiyaçlar için iş dünyası liderlerini daha sürdürülebilir markalar yaratmak için bilinçlendirmeyi amaçlıyor.  

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler