Koton markasının yeni yüzü Bensu Soral olan reklam filmini yayınlandı

0
2213

Koton 2019 İlkbahar-Yaz sezonu itibarıyla kampanyalarına yeni marka yüzü Bensu Soral ile devam ediyor. 13 Mart itibarıyla başlayan reklam kampanyasında sezonun trendi pantolon tasarımları için Koton’a Sor Al, Bensu’ya Sor Al mesajı veriliyor.

Koton, yeni marka yüzü Bensu Soral’ın yer aldığı İlkbahar-Yaz sezonu kampanyasıyla sezona iddialı bir giriş yapıyor. Koton’un yeni sezon pantolon ve bluz modellerinin tanıtımı için kameralar karşısına geçen Bensu Soral, sezon trendlerinin ip uçlarını veriyor.

13 Mart itibarıyla ekranlara gelmeye başlayan kampanyada Koton, Bensu Soral ile ‘Pantolon nasıl giyilir?’ sorusunun yanıtını veriyor. Reklam filminde yeni sezonun kilit parçaları; ‘Kesim önemli, yakışanı bul. Kombin önemli, kemerle cool. Paçalar bilekte, mini topuk trendde! Pantolon bolsa, yakışır yelekle… Pantolonda havuç kesim, belleri yukarı çekeceğiz kesin. Kısa paça ispanyolla, uzayan bacaklarla… Kendine güven her adımda! Moda Koton’da!’ sözlerine sahipyüksek ritimli jenerik müziğiyle anlatılıyor.

Bensu Soral’ın enerjisiyle yeni sezonun nabzını yükselten kampanyayla alışveriş severlere ‘Sezonun en moda pantolonları Koton’da…Koton’a Sor al, Bensu’ya Sor al’ mesajı veriliyor.

Yönetmen koltuğunda Çağatay Kaya’nın oturduğu kampanya filmi TBWA imzası taşıyor.


Künye

Reklamveren: Koton

Reklamveren Temsilcisi: Büşra Miray Müftüoğlu, Gizem Gürzoğlu

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

CD: Arkın Kahyaoğlu

Yaratıcı Ekip Lideri: Esma Erdoğan

Yaratıcı Ekip: Bilgin Aydın, Renan Erdener

Marka Ekibi: Ela Bilgisel, Funda Eriş, Yekta Öncel, Rana Erginbilgiç

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama Uzmanı: Can Değerli

Produksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Barış Tosun

Produksiyon Şirketi: PTOT

Yönetmen: Çağatay Kaya

Müzik: Jingle Jackson

Fotoğraf: Emre Doğru