22 Temmuz Pazartesi, 2024

Koroplast’tan yeni reklam filmi: “Çocuklar Bile Bilir, Çöp Torbası Koroplast’ın İşidir! “

Share

Türkiye’nin ilk çöp torbasını üreten Koroplast, Türkiye’nin bir numarası olarak geliştirdiği yenilikçi ürünler ile evlerde yeni bir yaşam biçimine de öncülük etmesini yeni bir reklam kampanyasıyla taçlandırıyor. Yeni reklam filminde “Çöp torbası Koroplast’ın işidir” sloganıyla bu alandaki liderliğine, deneyimine ve uzmanlığına vurgu yapan Koroplast,  çöp torbasının kendi adıyla özdeşleşmesini çocukların bile bildiğine atıfta bulunarak,  öncü rolünü ve iddiasını ekranlara ve dijital ortamlara taşıyor.

Türkiye çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri sektörünün kurucusu Koroplast’ın yeni reklam filmi TV kanallarında ve tüm dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı. Yeni reklam filminde; çöp torbası konusundaki uzmanlığı ve deneyimi ile küçük, büyük herkesin yaşamına dokunan bir marka oluşunu “Çocuklar bile bilir” söylemiyle esprili bir şekilde aktaran Koroplast, yenilikçi ürünlerinin hayatı kolaylaştırdığına dikkat çekiyor.

Filmde babaannesinin çöpleri toplamak için kullandığı torbanın yırtıldığını ve çöp suyunu akıtmak üzere olduğunu fark eden ufaklık, hemen Koroplast çöp torbasıyla duruma müdahale ediyor. Babaannesinin şaşkın bakışları arasında, çöpü “Aç, doldur, bağla, bırak” şeklinde dört adımda Koroplast çöp torbasına koyan çocuk, çöpü hijyenik bir şekilde babaannesine geri veriyor. Değişik koku, desen ve ebatlarda, farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren dayanıklı ve sızdırmaz çöp torbalarıyla hayatı kolaylaştıran Koroplast, çöp torbası bizim işimiz diyerek tüm Türkiye’ye çöp işini de işin uzmanına bırakmalarını tavsiye ediyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Koroplast

Reklamveren Yetkilisi: Lizi Mitrani Yılmaz, Bengü Kıran, Bengü Ağacan

Reklam Ajansı: Vapp Works

Kreatif Direktör: Orhan Tanak

Kreatif Ekip: Gül Arı, Ahmet Şekerli

Müşteri İlişkileri Ekibi: Burcu Erenkuş, Zeynep Ceylan

Stratejik Planlama: Arda Gökçer

Medya Planlama Ajansı: WaveMaker

Prodüksiyon Şirketi: Vapp Prodüksiyon

Yönetmen: Tunç Erenkuş

Prodüksiyon Şirketi Prodüktörü: Gökhan Yıldız

Post Prodüksiyon: Vapp Prodüksiyon

Animasyon: Anima

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler