Home Reklam HUAWEI’nin Türkiye’de çekilen ilk reklam filmi yayınlandı

HUAWEI’nin Türkiye’de çekilen ilk reklam filmi yayınlandı

0
1581

HUAWEI Türkiye’nin iletişim partneri Pure tarafından hazırlanan P smart 2019 televizyon reklamı kampanyası yayına girdi.

Ağırlıklı hedef kitlesi olan gençlerin günlük konuşma dillerinde sıklıkla kullandığı “mod” kavramından yola çıkan P smart 2019, #SeninleAynıModda diyerek geniş ekranı, performansı, yapay zekalı ön ve çift arka kamerası ile kendi modunun da tıpkı gençlerinki kadar güçlü ve yüksek olduğuna dikkat çekiyor.

Sunduğu özelliklerle gençlere her zaman daha iyi bir alternatifin olabileceğini gösteren Huawei P smart 2019, reklam filminde de alışıldık olanın dışında yeni alternatifler sunuyor. Son yılların seyahat trendlerini inceleyen marka, reklam filminin çekimlerini de bu seyahat trendlerine alternatif olacak rotalarda gerçekleştirdi.

Reklam kampanyası, Huawei’nin stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış ilk 360 derece lansman olmasıyla da öne çıkıyor. TV, internet, basın ve outdoor kullanımlarıyla başlayan kampanya, çeşitli online/offline entegrasyonlarla yıl boyunca devam edecek.

P smart 2019 reklam filmiyle de gençleri Kurtalan Ekspresi, Güroymak Köyü, Tazı Kanyonu ve batık şehir Halfeti gibi alternatif rotalar keşfetmeye çağırıyor. Çekimleri 6 günde tamamlanan reklam filmi Pure imzası taşıyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu

Reklam Ajansı: Pure 

Reklamveren Temsilcileri: Bengi Güven, Belemir Özkırım, Naz Gürpınar, Kaan Arlı, Mustafa Can Akbaş

Stratejik Planlama: Eren Kumcuoğlu 

Yaratıcı Yönetmen: Öncü Doğu Gürsoy

Yaratıcı Grup Lideri: Tolga Tunçel, Burak Birinci

Yaratıcı Grup: Can Salar, Fatih Erol

Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceyda Şimşek

Müşteri İlişkileri: Hakan Yıldırım, Bartu Suvancı

Sosyal Medya: Can Yelen, Gökçe Dereli

Yönetmen: Turgut Akaçık

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Post Prodüksiyon Şirketi: 1000 Volt

Müzik Yapım Şirketi: All Stars Music, 25m2 – Cenk Çelebioğlu