23 Temmuz Salı, 2024

Gülse Birsel, Supradyn Energy Focus reklam filminde başarıya odaklanmasının sırrını açıklıyor

Share

Supradyn ailesinin yeni üyesi Supradyn Energy Focus’un reklam filminde; aynı anda köşe yazarlığı, senaristlik, oyunculuk gibi birden fazla alana odaklanması gereken Gülse Birsel, başarıya nasıl odaklandığının sırrını paylaşıyor.

Yazar ve oyuncu Gülse Birsel, başarıya odaklanmak isteyenlerin destekçisi olarak Supradyn ürünleri arasında yerini alan Yeni Supradyn Energy Focus’un marka yüzü oldu. Yeni reklam filmi, Gülse Birsel’in başarıya odaklanması gereken yoğun temposundaki sırrını konu alıyor. İzleyici, reklam filminde senarist, köşe yazarı, oyuncu, yazar ve daha birçok kimliğiyle tanınan Birsel’in Supradyn Energy Focus* kullanıcısı olduğunu görüyor. 12 vitamin, 9 mineral, Ginseng ve Polifenol içeren yeni Supradyn Energy Focus geliştirilmiş formülü sayesinde, stresli geçen yoğun iş temposuna ve çalışma dönemlerine özel multivitamin ve mineral desteği sağlıyor.

Gülse Birsel’in senaristlikten sete, setten köşe yazarlığına koşturduğu hayatından bir kesite konuk olunan reklam filmi 1 günde çekildi, 21 Şubat tarihinde televizyonda ve dijitalde yayına girdi.

Reklam Filminin Künyesi

Reklamveren: Bayer Türk, Supradyn

Reklamveren Yetkilisi: Pınar Saltat, Tuğçe Naz Güngör, İmge Yücel Örs

Reklam Ajansı: Manajans J. Walter Thompson

Ajans CEO/CCO: Tuğbay Bilbay

Kreatif Direktör: Kaan Ertüz

Yaratıcı Ekip: Köksal Karabulut, Gamze Yıldız, Emre Ünaylı

Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Pelin Karagöz, Mert Akgün

Stratejik Planlama: Berkant Avcı

Prodüksiyon: Ahmet Bayık, Elif Mermer

Yönetmen: Cemal Alpan

Prodüksiyon Şirketi: Kala

PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi | Text 100 Türkiye


Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler