8 Temmuz Pazartesi, 2024

Groupama Sigorta’dan Sevgililer Günü’ne özel iletişim kampanyası

Share

Sevgililer Günü yaklaşırken Groupama Sigorta, insanları aşk için risk almaya davet eden bir iletişim kampanyası hazırladı. Groupama’nın Kampanya kapsamında twitterda düzenlediği yarışmada, en güzel aşk tweet’i, 14 Şubat’ta billboardlarda yer alacak.

Sevgililer Günü’nde aşk için risk almaya davet eden Groupama Sigorta, “hayattaki diğer riskler için her zaman yanınızdayız” mesajı veriyor. #AşkİçinRiskAl hashtag’iyle yaygınlaşan kampanya üç animasyon filmiyle insanlara ulaşıyor.

Kampanya kapsamında hazırlanan ilk film “Şarmaşık”, hayatın yoğun akışı içinde heyecanı kalmamış bir evliliğe odaklanıyor. İkinci film “Hafıza” küskün sevgilileri birbirleriyle iletişim kurmak için cesaretlendiriyor. Üçüncü film “Kelebek” ise birbirinden hoşlanan iki kişinin içlerindeki “tırtıl”ın kelebeğe dönüşmesine izin vermesini konu edinerek “Aşk için risk al” diyor.

#AşkİçinRiskAl kampanyası kapsamında Groupama, sevgi dolu paylaşımları artırmaya yönelik bir yarışma da düzenliyor. İnsanları, sevdikleri için tweet atmaya davet eden yarışma kapsamında #AşkİçinRiskAl etiketiyle gönderilen mesajlar arasından seçilen tweet 14 Şubat’ta billboardlarda yer alacak.

KÜNYE:

Reklamveren: Groupama Sigorta

Reklamveren Temsilcisi: Okan Gülşen, Gözde Kazak, Huriye Gül

Reklam Ajansı: Lokal

Yaratıcı Yönetmen: Ali Göral

Yaratıcı Grup: Hakan Küçükyılmaz, Rahman Yıldız, Samet Üstündağ

Müşteri İlişkileri Direktörü: Onur Baki

Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Gizem Yıldız

Dijital Müşteri Süpervizörü: Nazlı Müldür

Dijital ve Sosyal Medya: Mustafa Tekbayrak, Merve Aktaş, Polen Dağlı

Ajans Prodüktörü: Cansu Hasbay

İllüstrasyon: Mert Tugen

Animasyon: Oğuzhan Gündüz

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler