Global Marketing Summit 2021 Ana Teması “Pazarlamanın Geleceği”

Dünyanın birçok ülkesinden 150’den fazla ünlü konuşmacının, pazarlamanın geleceğine ışık tutacağı Global Marketing Summit 2021’de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 19-22 Ekim 2021 tarihlerinde dijital bir platform üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek olan ve pazarlama sektörünün duayen isimlerinin katılacağı zirvenin, bir de edebiyat dünyasından konuğu var…  Dünyaca ünlü ödüllü yazar Amin Maalouf, Global Marketing Summit 2021’de geçmişin izini sürerken, geleceği, beklentilerini ve yaratıcılığını besleyen kaynakları konuşacak.

19-22 Ekim 2021 tarihlerinde ‘Pazarlamanın Geleceği’ ana teması ile düzenlenecek olan Global Marketing Summit 2021 Zirvesi’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Uluslararası arenada başarıları ile konuşulan 150’den fazla liderlerin, 85’ten fazla oturumda konuşmacı olacağı ve ülkemizden de değerli isimlerin katılacağı zirveye, dünyaca ünlü ödüllü yazar Amin Maalouf da konuk oluyor. Maalouf, toplumsal bakış açısı ve yaratıcı kurguları ile Global Marketing Summit 2021’de edebiyat dünyasından iş dünyasına yeni bir soluk getirecek.

Bugüne kadar yapılmış en geniş kapsamlı ve en üst düzey katılımlı uluslararası platform olacak olan Zirve’de değerli fikirleri ile yer alacak olan yazar Amin Maalouf, geçmişin izini sürerken, geleceği ve beklentilerini sevenleri ile paylaşacak.  ‘‘İnsan geçmişin yok olması karşısında kolay avunur; asıl kaldırılamayan, geleceğin yok olmasıdır.’’ diyen Maalouf, düşünce serüvenimize başka bir boyut katacak ve dünyanın farklı yerlerindeki insanlara ses olacak. Yaratıcılığını besleyen kaynakları da Zirve’de izleyenlerle paylaşacak olan ünlü yazar, Global Marketing Summit 2021’in ilgi çekecek isimleri arasında yer alıyor.