Ford’dan belgesel tadında kampanya “Açık Ateş”

Şef Yılmaz Öztürk, Ford SUV Dünyası ile doğanın huzurunu ve lezzetlerini keşfe çıkıyor, tadına doyulmaz lezzet hikayeleri anlatıyor.

Bu dünyada sesler bir başka, manzara bir başka, hava bir başka… Hatta lezzetler bile bambaşka! Çünkü çıkılan bu yolculukta deneyimli şef Yılmaz Öztürk, bizlere “Açık Ateş”te ve alışılmışın çok dışında sofralar hazırlıyor.

“Açık Ateş” ile Lezzetin Ötesine Yolculuk

Ford, şehrin karmaşasına inat sıra dışı bir sadeliğin hakim olduğu bu dünyada, “Açık Ateş” dizisiyle buram buram doğallık kokan lezzetler hazırlıyor. Direksiyona geçen Yılmaz Şef, “Açık Ateş”i yakmak için kimi zaman masmavi deniz kenarını, kimi zamansa yemyeşil manzaraları mesken tutuyor. Sadece doğanın sunduklarıyla olabildiğince sade sofralar hazırlamak için hünerli ellerini, doğanın sessizliğine teslim ediyor ve bize de sadece dinlemek kalıyor.

“Açık Ateş” ile Doğaya Kulak Verin

Ford SUV Dünyası, “Açık Ateş” projesinde; Yılmaz Şef’in doğal yöntemler ve birkaç malzemeyle hazırladığı lezzetlerle bize orada olma hissini yaşatıyor. Özlediğimiz ve ihtiyacımız olana daha iyi kulak veriyoruz ve her bölümde doğanın derinden gelen seslerini en ince detaylarına kadar dinliyoruz. Bir yanda yaprakların rüzgarla dans eden sesi, diğer yanda kıyıya vuran dalgalar… Hepsi gerçek, hepsi yakın…

Doğa özlemiyle yola çıkan Ford, “Açık Ateş” bölümlerini izlemeden önce bizlere bir uyarıda da bulunuyor: Bu sesleri dinlerken sanki ordaymışsınız gibi hissetmek için kulaklığınızı takmayı unutmayın.

Künye:

Reklamveren: Ford Otosan

Reklamveren Yetkilileri: Gonca Sofuoğlu Temiz, Önder Olcay, Ece Barak

Reklam Ajansı: Tick Tock Boom

Kreatif Direktör: Gürkan Gürel

Marka Direktörü: Halil İbrahim Özay

Prodüktör: Bensu Şengül

Sosyal Medya Ekibi: Ali Eren Bilgin, Salim Çobanoğlu

Şef: Yılmaz Öztürk

Yönetmen: Ahmet Üzgün

Editör: Merve Arkunlar

Yapım Evi: Pre Prodüksiyon