17 Haziran Pazartesi, 2024

Filiz’den makarnanın yolculuğunu anlatan yeni reklam filmi

Share

Türk mutfağının sevilen markası Filiz, kuruluşunun 45’inci yılında baştan aşağı yenilenen lezzetini yeni reklam filmiyle duyurdu. Anadolu’nun dört bir yanında çiftçilerin özenle yetiştirdiği en kaliteli buğdayları özel harmanında buluşturan Filiz, makarna severlere lezzet şöleni vadediyor.

Ürünlerinin yanı sıra insanların yaşamlarına, topluma ve Türkiye’ye değer katmak için çalışmalarını yürüten Filiz, kuruluşunun 45’inci yılında baştan aşağı yenilenen özel harman lezzetini yeni reklam filmiyle duyurdu. Hamurlaşmayan ve yapışmayan, her seferinde aynı mükemmel sonucu veren Filiz’in özel harmanlı yeni ürünleri 7’den 70’e herkesin sofralarını şenlendirecek.

Ogilvy Istanbul imzalı reklam filmi, Anadolu’nun sımsıcak güneşi, farklı tarlalardan toplanmış en lezzetli buğdayların özel harmanı ve doğanın bereketiyle yenilenen Filiz’in lezzet yolculuğunu anlatıyor. Misafirlerini ağırlayan genç ailenin sofrada geçen sohbetiyle başlayan reklam filmi, Filiz’in buğdaydan makarnaya yolculuğunu renkli görüntülerle gözler önüne seriyor. Makarnanın kalitesini ve lezzetini özel harmanıyla bir adım öteye taşıyan Filiz, yenilenen ambalajıyla da dikkat çekiyor.

KÜNYE

Reklamveren: Filiz Makarna
Reklamveren Yetkilileri: Yaman Altan, Gökçe Uysal
Reklam Ajansı: Ogilvy İstanbul

Executive Kreatif Direktör: Selim Ünlüsoy

Reklam Sorumlusu: Murat Derman

Kreatif Direktör: Önder Bayraktar

Strateji Sorumlusu: Pelin Aydın

Metin Yazarı: Aylin Atabay

Sanat Yönetmeni: Gökçe Noyan

Müşteri İlişkiler Direktörü: Ali Serhat Ünal

Ajans Prodüktörü: Fulya Akay

Yapım Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Serter Tırmık

Executive Prodüktör: Hazer Baycan

Prodüktör: Ayşin Odelli

Görüntü Yönetmeni: Akın Çetin

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler