18 Haziran Salı, 2024

Elidor’dan yeni süper saç kremleri için reklam filmi

Share

Elidor Doğanın Enerjisi serisine yeni eklediği ve 48 saat kalıcı koku ve yumuşaklık sağlayan Süper Saç Kremleri için hazırladığı reklam filminde genç bir kızın doğada fotoğraf çekmek için çıktığı yolculuğu ekranlara taşıyor. Genç kızın saçları da bu renkli yolculuğu başladığı gibi mis kokulu ve yumuşak tamamlayarak ürünün başarılı formülüne vurgu yapılıyor.

Doğanın gücünü saçlarla buluşturan Elidor Doğanın Enerjisi serisine yeni eklenen Süper Saç Kremleri için hazırladığı yeni reklam filmi ile ekranlarda. Avokado ve üzüm çekirdeği yağı ile Hindistan cevizi yağı içeren iki çeşidiyle Türkiye’de ilk kez saçlara 48 saat kalıcı koku ve yumuşaklık sunan ürünler için hazırlanan reklam filminde fotoğraf çekmek için yollara düşen bir genç kızı görüyoruz. Doğadaki serüvenini takip ettiğimiz genç kızın saçları yolculuğu başladığı gibi bitiriyor; 48 saat boyunca Süper Saç Kremleri’nin verdiği koku ve yumuşaklık hissini koruyor.

Reklam filminin çekimleri Güney Afrika’nın Cape Town şehrinin yakınlarındaki Stellenbosch ve civarında yapıldı. Doğadan görüntüler ve drone çekimleri ile yolculuk hissini ekranlara taşıyan filmin çekimleri 2 günde, 70 kişilik Güney Afrikalı bir ekiple gerçekleştirildi. Medina Turgul DDB ve Adam&Eve DDB imzası taşıyan film, 30 ve 15 saniyelik iki versiyonuyla Nisan ayına kadar TV ve dijital platformlarda yayında olacak.

KÜNYESİ

Reklamveren: Unilever

Reklamveren Yetkilisi: Alper Eroğlu, Burcu İsmailoglu İpek, Berkay Çomak, Meltem Ergunsü

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB + Adam&Eve DDB

Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan

Reklam Yazarı: Emre Altundağ, Deniz Dükel

Sanat Yönetmeni: Namık Ergin, Ferhan Dayıoğlu, Sim Onay, Sarah Bamford

Ajans Prodüktörleri: Gülengül Arlıel, Nisan Turgul

Stratejik Planlama: Beliz Top

Müşteri Grubu: Elifsu Tufan, Azize Civanbay, Dilge Yıldırım, Alex Nikpour, Natali Levi

Yapım Şirketi: PTOT Films

Yapımcı: Kerem Çelebi

Yapımcı Asistanı: Berk Mertoğlu

Yönetmen: Emre & Gözde

Görüntü Yönetmeni (D.O.P): Andaç Sahan

Reklam Filminin Süresi: 30 & 15”

Saç-Makyaj: Jeff | Dust9

Medya Planlama:Mindshare Türkiye

PR Ajansı: Sobraz

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler