21 Şubat Çarşamba, 2024

Bi’Boya’nın yeni reklam kampanyası yayınlandı.

Share

Yapı kimyasallarının öncü markası Kalekim güvencesiyle üretilen, e-ticaret satış kanalı, tecrübeli bayi ağı ve kaliteli uygulama sunan Bi’ Usta platformuyla sektörde fark yaratmaya başlayan Bi’Boya’nın yeni reklam kampanyası yayınlandı.

Günümüz trendleri, tüketici ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen, boya ürünleri ve hizmetleriyle tüketicilerin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamayı hedefleyen Bi’Boya, boya yapma sürecinin her aşamasında tüketicinin yanında yer alarak sunduğu yeniliklerle tüm bu süreci kolaylaştırıyor.

Bi’Boya’ nın renkli dünyasının ve ayrıcalıklarının, küçük bir kızın annesiyle çıktığı hayal dünyasındaki yolculuğu üzerinden anlatıldığı reklam filminde ise tüketicilere ev boyama/boyatma işinin düşünülenden daha kolay ve eğlenceli olduğu mesajı veriliyor. Yenilikçi ve yaratıcı dekorasyon fikirleriyle de tüketiciyi özgürce harekete geçiren Bi’Boya, filmde ayrıca ailenizi ve sevdiklerinizi de işin içine katarak, boya yapmayı keyifli bir aktiviteye dönüştürebilirsiniz diyor.

Eğlenceli sahneleri ve hareketli müziğiyle dikkat çeken yeni film, TV ve tüm dijital mecralarda yer alıyor.

 

Reklam filmi:

Künye:

Reklamveren: Kalekim A.Ş.
Reklamveren Yetkilisi: Tuba Özdemir Hesse, Gonca Özçelik, Emine Kılıçal
Reklam Ajansı: Modiki
Ajans Baskanı ve ECD: Murat Bodur
Yaratıcı Ekip: Emre Şuataman, Kanıt Erdoğan, Burak İlhan
Müşteri Grubu: Fatma Akdağ, Gamze Deste Yeğin
Müzik: FWW
Yapım Şirketi: 8590.
Prodüktör: Hande Yılmaz, Gizem Başaran
Yönetmen: Can & Eymen

Daha Fazla İçerik

Güncel Haberler