Home Pazarlama İletişimi AXA Sigorta yeni iletişim kampanyasıyla ilham veriyor: “Yapabileceğini Biliyorsun”

AXA Sigorta yeni iletişim kampanyasıyla ilham veriyor: “Yapabileceğini Biliyorsun”

0
2058
Neslihan Demir

AXA Sigorta, yeni iletişim kampanyasında “Yapabileceğini Biliyorsun” sloganı ile sigortalılarına ilham vermeye odaklanıyor. TVF Milli Takımlar Resmi Sigorta Sponsoru ve AXA Sigorta Kupa Voley isim sponsoru olan şirket, yeni dijital filminde efsanevi voleybolcu Neslihan Demir’in hikayesini ekrana taşıyor.

Türkiye’de sigorta sektörüne küresel bilgi birikimi ve yenilikçi yaklaşımıyla öncülük eden AXA Sigorta, “insanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlama” misyonu doğrultusunda yeni bir iletişim kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya, her başarı hikayesinin arkasında insanların kendilerine duydukları özgüven ve inancın yer aldığının altını çiziyor. AXA Sigorta kampanyayla müşterilerinin hedeflerine ulaşmasına destek olacak ve daha ileriye gitmesini sağlayacak cesaret verici bir çözüm ortağı olma sözü doğrultusunda müşterilerine ilham veriyor ve “Yapabileceğini Biliyorsun!” diyor.

AXA Sigorta yeni kampanyasının lansmanını, isim sponsoru olduğu AXA Sigorta Kupa Voley finallerinde, seyircilere ilham verecek bir dijital film ile gerçekleştirdi. “Demir Yumruk” olarak tanınan hayallerinin peşinden giden başarılı voleybolcu Neslihan Demir’in hikayesinin izleyicilerle buluştuğu film Demir’in ilkokul yılları ile başlıyor. Filmde Neslihan Demir’in dünya çapında başarılara ulaşan bir voleybolcu olma yolunda karşısına çıkan engeller anlatılırken insanların hayallerini destekleyenler oldukça her şeyi başarabileceklerine vurgu yapıyor.

Batesmotelpro imzası taşıyan ve yönetmen koltuğunda Silvyo Behmoaras’ın oturduğu filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi ve 60 günlük bir ön çalışmanın sonucunda bir günde tamamlandı. İlk kez Malatya’da gerçekleştirilen AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Finali’nde gösterilen film, dijital mecralarda yayınlanacak.

KÜNYE:

Reklamveren: AXA Sigorta

Reklamveren Temsilcileri: Alper Tanyer, Özge Altıntaş, Onur Gül, Nur Özkan, Begüm Bozkurt

Ajans: Batesmotelpro

Senaryo: Volkan Öge / Uğur Karaman

Müşteri Yönetimi: Tansu Tunçel

Yönetmen: Silvyo Behmoaras

Yapımcı: Bora Yüksel

Görüntü Yönetmeni (D.O.P.): Eren Yıldız

Proje Yönetimi: Berra Şeftalicioğlu

1.Reji: Berkant Kurban

2.Reji: Yunus Yıldız

Kostüm & Sanat: Büşra Yüksel

Kamera Asistanları: Tarık Şenvardar, Cem Akdeniz

Prodüksiyon: Arif Okur, Necati Alp, Eyüp Duman, Aycan Akboy, Cem Ildız

Işık: Emre Çölükoğlu, Batuhan Karadağoğlu, Hasan Arslan

Ses: İlbey Kaya, Onan Karagözoğlu

Saç & Makyaj: Yasemin Vurgun Bora, Gürkan Özcan

Düzenleme: Osman Emre Çelik

Color: Ercan Küçük

Ses Dizayn&Mix: Karasinek