Home Reklam Aktif Bank’tan “N Kolay” için yeni reklam filmi

Aktif Bank’tan “N Kolay” için yeni reklam filmi

Aktif Bank’tan hiç bono sormayanlara geliyor: Hiç bono sordun mu?

Yenilikçi ve teknolojik uygulamalarıyla fark yaratan Aktif Bank, yeni bono uygulaması “N Kolay” için hazırladığı reklam filmiyle dikkat çekiyor. Kenan Doğulu’nun unutulmaz şarkısı ile renklenen filmde, aklında bir yatırım fikri olup da ne yapacağını bilemeyenlere “Hiç bono sordun mu?” diyerek sesleniliyor.

VMLY&R tarafından Aktif Bank’ın dijital bankacılık ürünlerinden N Kolay Bono’nun yeni mobil uygulaması için hazırlanan reklam filminde çocuklu bir ailenin yatırım planları üzerine sohbeti görülüyor. Çiftin yatırım planlarında bononun yer almaması üzerine; evin tatlı ufaklığı, duvardaki tablo ve koltuklar dile gelerek koro halinde “Hiç bono sordun mu?” şarkısını seslendiriyor.

Reklam künyesi

Reklam Veren: Aktif Bank

Reklam Veren Temsilcileri: Betügül Toker, Tuğçe İskenderoğlu, Cihan Çepni, Sinem Aslan Kantemir, Şeref Can, Çağlanur Türkoğlu, Duygu Evren

Reklam Ajansı: VMLY&R Istanbul

Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın Erdoğan
Kreatif Direktör: Mehmet Güney
Yaratıcı Grup Direktörü: Mustafa Özmal 
Yaratıcı Ekip: Can Arabacılar, Mesut Koçarslan, Ozan Yücekuş, Uğur Şay, Cem Bilgi, Ümit Aydın, Cem Altun
Müşteri ilişkileri: Arda Görgün, Deniz Atalay, Eda Ertürk
Grafik: İbrahim Özdemir, Ömer Özduygu
Ajans Prodüktörü: Baran Saraç
Yapım Şirketi: Octopus
Yönetmen: Walky – Talky

Müzik: Mono Jingles / Arda Algül
Post Prodüksiyon: Sinefekt

N Kolay mobil uygulaması hakkında

Kullanıcı dostu “N Kolay” mobil uygulamasını iOS ve Android tüm cihazlarda kullanabilen Aktif Bank müşterileri, mevcut internet şubesi şifreleri ile uygulamaya giriş yapabiliyor ve tüm N Kolay Bono alım-satım-izleme işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Aktif Bank müşterisi olmayan ve N Kolay Bono’nun sunduğu günlük yüksek faiz avantajından hemen faydalanmak isteyenler ise uygulamadan “Müşteri Ol” a tıklayıp, kısa ve kolay formu doldurarak anında müşteri olabiliyor. Aynı gün açılan hesabına başka bankadaki hesabından EFT yaparak N Kolay Bono’nun sürekli yüksek kazancından faydalanmaya başlayabiliyor. “N Kolay” uygulamasında kullanıcılardan EFT masrafı da alınmıyor.